Europen Union
Dla architektówDla partnerów
Aktualności

Aktualności

» Aktualności » Realizacja w USA w finale konkursu

Realizacja w USA w finale konkursu

Data publikacji: 2021-06-25

Realizacja w USA w finale konkursu

Rezydencja Baboolal, w której zamontowane są rozwiązania okienne firmy AWILUX, znalazła się w finale konkursu POiD Building Awards 2021.

Jury doceniło oryginalny projekt, wkomponowanie domu w naturalne otoczenie, a także zastosowanie dużych przeszkleń, dzięki czemu pozyskano maksymalną ilość naturalnego światła. Drzwi HS w salonie mają długość 12 metrów.

Konkurs POiD Building Awards 2021 to pierwszy konkurs skierowany bezpośrednio do środowiska stolarki otworowej. Dzięki zgromadzeniu w jednym miejscu wyjątkowych obiektów architektonicznych, podkreślił znaczącą rolę okien, drzwi, bram, fasad oraz automatyki w rozwoju budownictwa i architektury.
W konkursie oceniane były nowoczesne rozwiązania stolarki otworowej w kategoriach: okna i drzwi balkonowe, drzwi zewnętrzne i bramy, drzwi wewnętrzne, fasady oraz automatyka i smart home.

Celem konkursu było wyłonienie najlepszych prezentacji wyrobów stolarki otworowej, które oceniało niezależne jury, składające się z autorytetów świata architektury i budownictwa.
Finał odbył się 15 czerwca br. podczas uroczystej Gali XI Kongresu Stolarki Polskiej.

W składzie jury znaleźli się m.in.: prof. dr hab. inż. Architekt Ewa Maria Kuryłowicz – przewodnicząca, arch. Karol Fiedor, dr inż. arch. Monika Arczyńska, dr inż. Szymon Firląg i prof. nadzw. dr hab. inż. Tomasz Z. Błaszczyński

Zobacz zdjęcia realizacji: 

Rezydencja Baboolal, USA
Rezydencja Baboolal, USA
Rezydencja Baboolal, USA
Rezydencja Baboolal, USA
Rezydencja Baboolal, USA
Rezydencja Baboolal, USA
Rezydencja Baboolal, USA
Rezydencja Baboolal, USA
Rezydencja Baboolal, USA
Rezydencja Baboolal, USA

Potrzebujesz więcej informacji, chcesz zapytać o wycenę, poradzić się w sprawie najlepszego rozwiązania dla swojego domu? Skontaktuj się z nami za pomocą formularza poniżej.

AWILUX Polska Sp. z o.o. Sp.k.

ul. Budowlanych 9, PL 64-100 Leszno

NIP: 6972187992, REGON: 300358560

Tel.: +48 65 525 42 90Fax:+48 65 525 42 91

Imię i nazwisko:
Firma:
Kod pocztowy:
Miejscowość:
Telefon:
Adres e-mail:
Zapytanie (treść wiadomości):

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych umieszczonych w niniejszym formularzu przez firmę: AWILUX Polska Sp. z o.o. Sp.k., ul. Budowlanych 9, PL 64-100 Leszno i jej autoryzowanych partnerów handlowych w celu kontaktu zwrotnego oraz przesłania informacji handlowych. Szczegóły w Polityce prywatności

Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X