Europen Union
Dla architektówDla partnerów
Aktualności

Aktualności

» Aktualności » NeroStyle z nagrodą Stolarki VIP

NeroStyle z nagrodą Stolarki VIP

Data publikacji: 2021-06-24

NeroStyle z nagrodą Stolarki VIP

Okna z linii Nero Style by Awilux zostały wyróżnione w programie „VIP Najlepsze okna drzwi bramy osłony”, autorskim programie Stolarki VIP, który ma na celu promowanie najlepszych, najbardziej funkcjonalnych i prestiżowych rozwiązań, które inspirują wymagających klientów i architektów.

Komfort i styl życia, prestiż, ale także najwyższa jakość, energooszczędność i dbałość o środowisko to są właśnie najlepsze rozwiązania w branży okien, drzwi, bram czy osłon w Polsce i Europie.

Kolekcja NeroStyle to innowacyjne rozwiązanie dostępne w idealnie czarnym kolorze. Elegancka okleina Black Matt gwarantuje matowe wykończenie profili, na których nie widać plam czy odcisków palców. Okna z linii Nero Style by Awilux gwarantują pełne czarne wykończenie – wraz z klamką i ramką międzyszybową – dzięki czemu możliwe jest wykonanie oryginalnej, jednokolorowej i eleganckiej aranżacji.

Wyróżnienie przyznano podczas 30. Konwentu Stolarki, w którym udział wzięli producenci okien, drwi, bram i rolet, dostawcy komponentów, właściciele salonów, architekci i media.

Potrzebujesz więcej informacji, chcesz zapytać o wycenę, poradzić się w sprawie najlepszego rozwiązania dla swojego domu? Skontaktuj się z nami za pomocą formularza poniżej.

AWILUX Polska Sp. z o.o. Sp.k.

ul. Budowlanych 9, PL 64-100 Leszno

NIP: 6972187992, REGON: 300358560

Tel.: +48 65 525 42 90Fax:+48 65 525 42 91

Imię i nazwisko:
Firma:
Kod pocztowy:
Miejscowość:
Telefon:
Adres e-mail:
Zapytanie (treść wiadomości):

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych umieszczonych w niniejszym formularzu przez firmę: AWILUX Polska Sp. z o.o. Sp.k., ul. Budowlanych 9, PL 64-100 Leszno i jej autoryzowanych partnerów handlowych w celu kontaktu zwrotnego oraz przesłania informacji handlowych. Szczegóły w Polityce prywatności

Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X