Europen Union
Dla architektówDla partnerów
Aktualności

Aktualności

» Aktualności » Nowy salon we Wrocławiu!

Nowy salon we Wrocławiu!

Data publikacji: 2021-06-17

Nowy salon we Wrocławiu!

We Wrocławiu na rogu ulicy Zabrodzkiej i Połabian powstało wyjątkowe miejsce, w którym - dzięki wiedzy ekspertów - inwestorzy stworzą wyjątkowy, pełen światła i ekskluzywny dom. Pierwszy w stolicy Dolnego Śląska salon oferujący rozwiązania firmy AWILUX – producenta stolarki otworowej w klasie premium, oferuje komfortowe i bezpieczne rozwiązania okienno-drzwiowe dedykowane dla wymarzonych inwestycji.

Czy Dolnoślązacy marzą o domach, w których główną rolę odgrywa komfort, światło i bezpieczeństwo? Zapewne tak. Stąd, z myślą o ich potrzebach, powstało miejsce, w którym bliskość świata ograniczona jest tylko przez naszą wyobraźnię. To miejsce z widokiem na nowoczesną inwestycję, w którym harmonia buduje codzienność. Jest ono zlokalizowane przy ul. Zabrodzkiej 36A i dedykowane inwestorom budującym dom, dla których głównymi wyznacznikami wyboru okien jest wysoki standard, bezproblemowość zakupu i późniejszego użytkowania, a także innowacyjność, wyjątkowość oraz profesjonalne doradztwo.

Ekskluzywna ekspozycja - dla wymarzonych inwestycji

Nowy salon AWILUX-BAUMAN we Wrocławiu to miejsce z nowoczesną ekspozycją oraz wyjątkowym wystrojem. Prezentowany asortyment, podążając za najnowszymi trendami i potrzebami wymagających inwestorów, upewni ich we właściwym wyborze.

Na 85 metrach kwadratowych zaprezentowany został przekrój rozwiązań do inwestycji jedno- i wielorodzinnych – w tym stolarki PCV i aluminiowej, drzwi wejściowych, żaluzji fasadowych oraz rolet.

Jak mówi Mariusz Sobiela, właściciel salonu, osoby zainteresowane budową domu lub będące na początkowym etapie inwestycji mogą naocznie zapoznać się z najciekawszymi i niestandardowymi rozwiązaniami do ich wymarzonych czterech kątów: - Na ekspozycji pokazane są bowiem między innymi drzwi przesuwne – w tym w systemie LivIngSlide w bardzo modnym kolorze Black Matt oraz suwanka typu Panorama, sterowana mechanizmem elektrycznym. Inwestorzy znajdą u nas także narożnik całoszklany z żaluzjami pod zabudowę, drzwi balkonowe z barierką szklaną w komplecie z roletą oraz wybrane modele nowej kolekcji drzwi wejściowych AWIDOOR. Co ciekawe, zewnętrzna fasada – czyli oszklenie lokalu - jest również przygotowane przez firmę AWILUX.

Wyjątkowi ludzie zaspakajający wyjątkowe potrzeby

Oprócz szerokiego wyboru rozwiązań okiennych i drzwiowych klienci wrocławskiego salonu mają również możliwość konsultacji ze specjalistami. Są to otwarci na wspólną kreację znawcy najnowszych trendów, którzy zapewnią zarówno profesjonalne doradztwo, jak i bezproblemowy montaż wybranych rozwiązań. Swoje doświadczenia zbierali podczas dziesięciu lat współpracy z firmą AWILUX, której rozwiązania oferują również w salonie w Oleśnicy.

A jakie możliwości czekają na klientów tego salonu? Jak mówi właściciel, Mariusz Sobiela: - Jeżeli inwestor szuka na przykład okna szerokiego na 5 m i wysokiego na 3 m (w jednej tafli) to – w przeciwieństwie do innych salonów – nie zaproponujemy mu podziału takiego okna na pół, tylko zrealizujemy takie zamówienie. Jedynym ograniczeniem są dla nas… prawa fizyki!

Salon AWILUX-BAUMAN zapewnia szeroki wachlarz rozwiązań i profesjonalny montaż oraz możliwość spotkania ekspertów, którzy pomogą stworzyć wymarzoną inwestycję. Obiekt posiada parking oraz udogodnienia dla osób niepełnosprawnych. Firma Baumann, właściciel wrocławskiego salonu jest także ambasadorem ciepłego montażu firmy Illbruck.

Showroom we Wrocławiu
Showroom we Wrocławiu
Showroom we Wrocławiu
Showroom we Wrocławiu
Showroom we Wrocławiu
Showroom we Wrocławiu
Showroom we Wrocławiu
Showroom we Wrocławiu
Showroom we Wrocławiu
Showroom we Wrocławiu
Showroom we Wrocławiu
Showroom we Wrocławiu
Showroom we Wrocławiu
Showroom we Wrocławiu
Showroom we Wrocławiu
Showroom we Wrocławiu
Showroom we Wrocławiu
Showroom we Wrocławiu
Showroom we Wrocławiu
Showroom we Wrocławiu

Potrzebujesz więcej informacji, chcesz zapytać o wycenę, poradzić się w sprawie najlepszego rozwiązania dla swojego domu? Skontaktuj się z nami za pomocą formularza poniżej.

AWILUX Polska Sp. z o.o. Sp.k.

ul. Budowlanych 9, PL 64-100 Leszno

NIP: 6972187992, REGON: 300358560

Tel.: +48 65 525 42 90Fax:+48 65 525 42 91

Imię i nazwisko:
Firma:
Kod pocztowy:
Miejscowość:
Telefon:
Adres e-mail:
Zapytanie (treść wiadomości):

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych umieszczonych w niniejszym formularzu przez firmę: AWILUX Polska Sp. z o.o. Sp.k., ul. Budowlanych 9, PL 64-100 Leszno i jej autoryzowanych partnerów handlowych w celu kontaktu zwrotnego oraz przesłania informacji handlowych. Szczegóły w Polityce prywatności

Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X