Europen Union
Dla architektówDla partnerów
Aktualności

Aktualności

» Aktualności » Drzwi przesuwne wyróżnione

Drzwi przesuwne wyróżnione

Data publikacji: 2020-12-17

Drzwi przesuwne wyróżnione

Drzwi przesuwne Schüco otrzymały Złoty Laur Konsumenta. Co czwarty respondent wskazał markę Schüco jako najlepszą w kategorii drzwi przesuwne.

- Najbardziej cieszy nas fakt, że wygraliśmy plebiscyt w zupełnie nowej kategorii, która została stworzona przez samych konsumentów. Pokazuje to, że systemy przesuwne cieszą się dużym zainteresowaniem i wiele osób poszukuje sprawdzonych opinii na ich temat. Opracowując nasze rozwiązania, zwracamy uwagę nie tylko na zapewnienie ich trwałości i możliwie najlepszych właściwości techniczno-użytkowych, ale także nowoczesnego designu i inteligentnych opcji. W ten sposób kompleksowo odpowiadamy na bardzo zróżnicowane wymagania naszych odbiorców, dziś i na przyszłość – mówi Andrzej Polijaniuk z Schüco International Polska.

Schüco od wielu lat poszerza ofertę okien i drzwi, które odpowiadają potrzebom inwestorów, architektów i deweloperów. W zeszłym roku wprowadzono system energooszczędnych drzwi podnoszono-przesuwnych Schüco LivIngSlide, które w wersji z panoramiczną częścią stałą, oferuje wysoce transparentny wygląd, zgodnie z najnowszymi kierunkami w architekturze.

Na podkreślenie zasługuje też fakt, że dzięki systemowym mechanizmom, drzwi Schüco są bardzo łatwe w obsłudze, nawet przy bardzo dużych i ciężkich skrzydłach. Jeszcze większe możliwości dają aluminiowe systemy przesuwne, które z roku na rok zaskakują nowymi, inteligentnymi funkcjami na miarę przyszłości.
W tegorocznym głosowaniu w ramach plebiscytu Laur Konsumenta oddano ponad tysiąc głosów na najlepsze marki w każdej kategorii. Po raz pierwszy na życzenie samych konsumentów dodano nową kategorię – „Drzwi przesuwne”. To właśnie w niej marka Schüco była najczęściej wskazywana.

Organizowany od 2004 roku plebiscyt Laur Konsumenta to badanie popularności marek. W jego ramach reprezentacyjna próba respondentów wskazuje, które ich zdaniem są najbardziej godne zaufania i polecenia. W tym roku głosowania internetowe na swoich stronach oprócz wydawnictwa Agora S.A. przeprowadził dodatkowy podmiot – Grupa Infor PL, co dodatkowo podnosi prestiż rankingu.

Potrzebujesz więcej informacji, chcesz zapytać o wycenę, poradzić się w sprawie najlepszego rozwiązania dla swojego domu? Skontaktuj się z nami za pomocą formularza poniżej.

AWILUX Polska Sp. z o.o. Sp.k.

ul. Budowlanych 9, PL 64-100 Leszno

NIP: 6972187992, REGON: 300358560

Tel.: +48 65 525 42 90Fax:+48 65 525 42 91

Imię i nazwisko:
Firma:
Kod pocztowy:
Miejscowość:
Telefon:
Adres e-mail:
Zapytanie (treść wiadomości):

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych umieszczonych w niniejszym formularzu przez firmę: AWILUX Polska Sp. z o.o. Sp.k., ul. Budowlanych 9, PL 64-100 Leszno i jej autoryzowanych partnerów handlowych w celu kontaktu zwrotnego oraz przesłania informacji handlowych. Szczegóły w Polityce prywatności

Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X