Europen Union
Dla architektówDla partnerów
Aktualności

Aktualności

» Aktualności » Schüco budowlaną marką roku

Schüco budowlaną marką roku

Data publikacji: 2020-06-23

Schüco budowlaną marką roku

Schüco zostało po raz kolejny uhonorowane tytułem Budowlana Marka Roku 2020 w kategorii profile okienne PVC. Nagroda dla marki Schüco to wyraźny sygnał, że klienci stawiają na sprawdzone parametry i wysoką jakość stolarki budowlanej. Wynika to nie tylko zaostrzających się wymogów związanych z oszczędnością energii w budynkach, ale też z rosnącej świadomości, że inwestycja w trwałe okna o dobrych właściwościach technicznych to racjonalna inwestycja na przyszłość.

Ranking Budowlana Marka Roku jest niezależną klasyfikacją, wolną od subiektywnych ocen jurorskich. Opiera się na spontanicznych wskazaniach wykonawców, mających na celu wskazanie najbardziej rozpoznawalnych i godnych uwagi marek produktów budowlanych w różnych kategoriach.

Badanie przeprowadzane jest regularnie w pierwszym kwartale każdego roku, co pozwala w miarodajny sposób wytypować firmy cieszące się największym uznaniem w branży, a także śledzić zmiany w preferencjach rynkowych odbiorców.

Plebiscyt jest organizowany przez Centrum Badań i Analiz Rynku ASM.

Potrzebujesz więcej informacji, chcesz zapytać o wycenę, poradzić się w sprawie najlepszego rozwiązania dla swojego domu? Skontaktuj się z nami za pomocą formularza poniżej.

AWILUX Polska Sp. z o.o. Sp.k.

ul. Budowlanych 9, PL 64-100 Leszno

NIP: 6972187992, REGON: 300358560

Tel.: +48 65 525 42 90Fax:+48 65 525 42 91

Imię i nazwisko:
Firma:
Kod pocztowy:
Miejscowość:
Telefon:
Adres e-mail:
Zapytanie (treść wiadomości):

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych umieszczonych w niniejszym formularzu przez firmę: AWILUX Polska Sp. z o.o. Sp.k., ul. Budowlanych 9, PL 64-100 Leszno i jej autoryzowanych partnerów handlowych w celu kontaktu zwrotnego oraz przesłania informacji handlowych. Szczegóły w Polityce prywatności

Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X