Europen Union
Dla architektówDla partnerów
Aktualności

Aktualności

» Aktualności » Współpraca z uczelnią wyższą

Współpraca z uczelnią wyższą

Data publikacji: 2023-10-26

Współpraca z uczelnią wyższą

Coraz więcej polskich firm podejmuje współpracę z uczelniami wyższymi. Do ich grona dołączyła firma AWILUX, która nawiązała współpracę z leszczyńską Akademią Nauk Stosowanych. Jakie możliwości daje tego typu współpraca?

Współpraca firm z uczelniami wyższymi może stanowić znaczący wkład w rozwój technologiczny i innowacje w branży, co może przynieść wiele korzyści. Jest to szczególnie istotne w dzisiejszym dynamicznym otoczeniu biznesowym, gdzie nowatorskie rozwiązania są kluczem do sukcesu.

Współpraca firmy AWILUX z Akademią Nauk Stosowanych polegać będzie między innymi na dokonaniu analizy, prowadzeniem nadzoru naukowego i eksperckiego podczas wdrażania systemu „Przemysł 4.0” w naszej firmie, współtworzenie zintegrowanego systemu planowania produkcji typu APS (Advanced Planning and Scheduling) łącznie z systemem MES (Manufacturing Execution System), dedykowanego dla produkcji stolarki okiennej, a także budowaniu kontaktów między studentami a technologami i inżynierami procesu.

Firmy mogą też korzystać z grantów i dotacji dla projektów badawczych prowadzonych razem z uczelniami. To może znacząco obniżyć koszty badań i rozwoju.

Dodatkowo, prezes Marek Sprengel został powołany na członka rady pracodawców działającej przy Instytucie Politechnicznym Akademii Nauk Stosowanych w Lesznie.

Akademia Nauk Stosowanych
Akademia Nauk Stosowanych
Akademia Nauk Stosowanych
Akademia Nauk Stosowanych

Potrzebujesz więcej informacji, chcesz zapytać o wycenę, poradzić się w sprawie najlepszego rozwiązania dla swojego domu? Skontaktuj się z nami za pomocą formularza poniżej.

AWILUX Polska Sp. z o.o. Sp.k.

ul. Budowlanych 9, PL 64-100 Leszno

NIP: 6972187992, REGON: 300358560

Tel.: +48 65 525 42 90Fax:+48 65 525 42 91

Imię i nazwisko:
Firma:
Kod pocztowy:
Miejscowość:
Telefon:
Adres e-mail:
Zapytanie (treść wiadomości):

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych umieszczonych w niniejszym formularzu przez firmę: AWILUX Polska Sp. z o.o. Sp.k., ul. Budowlanych 9, PL 64-100 Leszno i jej autoryzowanych partnerów handlowych w celu kontaktu zwrotnego oraz przesłania informacji handlowych. Szczegóły w Polityce prywatności

Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X