Europen Union
Dla architektówDla partnerów
Aktualności

Aktualności

» Aktualności » AWILUX w Chicago

AWILUX w Chicago

Data publikacji: 2022-06-27

AWILUX w Chicago

Wielkie wydarzenie w dziedzinie architektury i designu powróciło do Chicago po okresie pandemii. Konferencja Amerykańskiego Instytutu Architektów (AIA) przyciągnęła tłumy, w tym również szefów firmy AWILUX - Marka Sprengela oraz Karola Szkudlarczyka. 

W ramach seminariów poruszano tematy nowego podejścia do architektury. Mając na uwadze fakt, że projektowanie staje się coraz bardziej złożone, celem konferencji jest wyznaczenie drogi naprzód. W wydarzeniu udział wzięli uznani architekci, projektanci i producenci produktów budowlanych.

Konferencja AIA cieszy się dużą popularnością, dzięki przyciągnięciu rzeszy ekspertów. Podczas sesji końcowej, w moderowanej rozmowie udział wziął prezydent Barack Obama.

American Institute of Architects to profesjonalna organizacja zrzeszająca architektów ze Stanów Zjednoczonych. AIA oferuje edukację, rozwój społeczny i publiczne wsparcie w celu wzmocnienia wizerunku oraz wsparcia profesji. Organizacja została założona w 1857 roku przez 13 architektów. Obecnie ma ponad 94 tys. członków.

Potrzebujesz więcej informacji, chcesz zapytać o wycenę, poradzić się w sprawie najlepszego rozwiązania dla swojego domu? Skontaktuj się z nami za pomocą formularza poniżej.

AWILUX Polska Sp. z o.o. Sp.k.

ul. Budowlanych 9, PL 64-100 Leszno

NIP: 6972187992, REGON: 300358560

Tel.: +48 65 525 42 90Fax:+48 65 525 42 91

Imię i nazwisko:
Firma:
Kod pocztowy:
Miejscowość:
Telefon:
Adres e-mail:
Zapytanie (treść wiadomości):

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych umieszczonych w niniejszym formularzu przez firmę: AWILUX Polska Sp. z o.o. Sp.k., ul. Budowlanych 9, PL 64-100 Leszno i jej autoryzowanych partnerów handlowych w celu kontaktu zwrotnego oraz przesłania informacji handlowych. Szczegóły w Polityce prywatności

Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X