Europen Union
Dla architektówDla partnerów
Aktualności

Aktualności

» Aktualności » Drzwi przesuwne wyróżnione

Drzwi przesuwne wyróżnione

Data publikacji: 2022-05-30

Drzwi przesuwne wyróżnione

Złoty Laur Konsumenta oraz Laur Konsumenta Grand Prix to nagrody, które przyznano drzwiom przesuwnym Schüco LivIng Slide.

Prestiżowe wyróżnienia są przyznawane co roku na podstawie głosów oddawanych przez konsumentów, dzięki czemu stanowią wiarygodny miernik popularności marek i produktów w danej kategorii. Laur Konsumenta Grand Prix przyznawany jest natomiast produktom, które w ciągu ostatnich trzech lat zajęły najwyższe miejsce w kolejnych głosowaniach.

Wysokiej jakości stolarka przekonuje nie tylko doskonałymi parametrami i łatwością obsługi, ale też wdrażanymi innowacjami, które odpowiadają na zmieniające się potrzeby inwestorów.

Należą do niej z pewnością drzwi podnoszono-przesuwne LivIngSlide z PVC. Łączą one doskonałe parametry użytkowe z nowoczesnym designem. Wysoka stabilność konstrukcji o niewielkich widocznych szerokościach profili możliwa jest dzięki zastosowaniu innowacyjnych termoizolowanych wzmocnień w ościeżnicy. Drzwi tarasowe LivIngSlide mogą osiągać bardzo duże wymiary do nawet 6,5 x 2,8 m i być wyposażone w cztery skrzydła stałe oraz przesuwne.

Obsługa dużych elementów nie wymaga przy tym wysiłku, dzięki starannie przemyślanemu mechanizmowi jezdnemu. Odpowiednio zaprojektowane strefy termoizolacyjne w progu i profilach wzmacniających zapewniają przy tym lepszą ochronę cieplną niż wymagają aktualne warunki techniczne.
Natomiast wysokiej jakości uszczelki EPDM skutecznie chronią przed chłodem i kondensacją pary wodnej, nawet w newralgicznej strefie naroży.

Przeczytaj więcej o drzwiach HS LivIngSlide

Drzwi podnoszono-przesuwne LivIngSlide są wciąż wzbogacane o nowe warianty konstrukcyjne i dodatkowe wyposażenie, zgodnie ze zmiennymi trendami i oczekiwaniami odbiorców. Teraz są dostępne w imponującej wersji panoramicznej, która umożliwia zwiększenie proporcji przeszkleń ze względu na bardzo wąskie profile skrzydeł stałych i przesuwnych o szerokości zaledwie 72 mm. Pozwala to uzyskać jeszcze szerszy widok na zewnątrz i lepsze doświetlenie pomieszczeń.

Celem programu Laur Klienta jest wyróżnienie produktów i usług, które cieszą się największym uznaniem wśród polskich odbiorców i są najchętniej polecane. Wyróżnienie Złoty Laur Konsumenta w danej kategorii otrzymuje firma, która uzyskała najwięcej głosów w sondażu przeprowadzanym na reprezentatywnej próbie klientów indywidualnych. Regularne badania rynkowe pozwalają nie tylko w wiarygodny sposób określić, które marki cieszą się największym zaufaniem i rozpoznawalnością w swoich kategoriach, lecz także śledzić aktualne trendy.

Potrzebujesz więcej informacji, chcesz zapytać o wycenę, poradzić się w sprawie najlepszego rozwiązania dla swojego domu? Skontaktuj się z nami za pomocą formularza poniżej.

AWILUX Polska Sp. z o.o. Sp.k.

ul. Budowlanych 9, PL 64-100 Leszno

NIP: 6972187992, REGON: 300358560

Tel.: +48 65 525 42 90Fax:+48 65 525 42 91

Imię i nazwisko:
Firma:
Kod pocztowy:
Miejscowość:
Telefon:
Adres e-mail:
Zapytanie (treść wiadomości):

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych umieszczonych w niniejszym formularzu przez firmę: AWILUX Polska Sp. z o.o. Sp.k., ul. Budowlanych 9, PL 64-100 Leszno i jej autoryzowanych partnerów handlowych w celu kontaktu zwrotnego oraz przesłania informacji handlowych. Szczegóły w Polityce prywatności

Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X