Europen Union
Dla architektówDla partnerów
Galerie

Realizacje

;
» Realizacje

Rezydencja w Sleepy Hollow

Sleepy Hollow to niewielka miejscowość w USA, położona na wschodnim brzegu rzeki Hudon, 48 km na północ od Nowego Jorku. 

Wieś jest znana na całym świecie dzięki „The Legend of Sleepy Hollow”, opowiadaniu z 1820 roku o okolicy i jej niesławnym widmie, Bezgłowym Jeźdźcu, napisanym przez Washingtona Irvinga, który mieszkał w Tarrytown i jest pochowany na cmentarzu Sleepy Hollow. Przez niektórych uznane za najbardziej nawiedzone miejsce na świecie, w rzeczywistości Sleepy Hollow jest jednym z najbardziej bezpiecznych małych miast w USA.  

I właśnie tutaj postanowili zamieszkać właściciele pięknego domu. Tworząc go wybrali europejską jakość i postawili na okna AWILUX. Wszystkie rozwiązaniaoparte są na systemie Aliplast Ultraglide, Star, Superial oraz Genesis. 

Zdjęcia dzięki uprzejmości firmy Construction Management Group z New Canaan, Connecticut

www.cmgbuilder.com

Pokahoe
Pokahoe
Pokahoe
Pokahoe
Pokahoe
Pokahoe
Pokahoe
Pokahoe
Pokahoe
Pokahoe
Pokahoe
Pokahoe
Pokahoe
Pokahoe
Pokahoe
Pokahoe

Potrzebujesz więcej informacji, chcesz zapytać o wycenę, poradzić się w sprawie najlepszego rozwiązania dla swojego domu? Skontaktuj się z nami za pomocą formularza poniżej.

AWILUX Polska Sp. z o.o. Sp.k.

ul. Budowlanych 9, PL 64-100 Leszno

NIP: 6972187992, REGON: 300358560

Tel.: +48 65 525 42 90Fax:+48 65 525 42 91

Imię i nazwisko:
Firma:
Kod pocztowy:
Miejscowość:
Telefon:
Adres e-mail:
Zapytanie (treść wiadomości):

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych umieszczonych w niniejszym formularzu przez firmę: AWILUX Polska Sp. z o.o. Sp.k., ul. Budowlanych 9, PL 64-100 Leszno i jej autoryzowanych partnerów handlowych w celu kontaktu zwrotnego oraz przesłania informacji handlowych. Szczegóły w Polityce prywatności

Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X