Schuco partner Awilux Europen Union
Dla architektówDla partnerów
Porady

Porady

» Porady » Drzwi przesuwne - sposób na renowację

Drzwi przesuwne - sposób na renowację

Data publikacji: 2020-10-27

Drzwi przesuwne - sposób na renowację

Duże, przesuwne drzwi tarasowe to coraz powszechniej spotykany element w nowoczesnych projektach domów. Wykorzystanie drzwi tego typu to także coraz częściej stosowany element urozmaicający budynek podczas jego modernizacji. Odpowiednio dobrane drzwi przesuwne pozwalają nadać budynkowi bardziej nowoczesny wygląd, niezależnie od jego pierwotnego stylu i wyglądu.

Warto dodać, iż zastosowanie dużych drzwi przesuwnych podczas renowacji budynku, to nie tylko ogromna zmiana i poprawa w zakresie wizualnym, ale również użytkowym.

Przeszklona ściana

Duże przeszklenie, obejmujące niemalże całą powierzchnię jednej ze ścian, to niezwykle efektowny sposób, aby nadać bryle budynku nowoczesny wygląd. Rozwiązania oferowane przez firmę Awilux, w oparciu o technologię Schüco, pozwalają stworzyć niemalże nieograniczone powierzchnie przeszkleń.

Ponadto, dzięki dodatkowym udogodnieniom takim jak wąskie profile czy niski próg, uzyskać można wspaniały widok, maksymalne doświetlenie światłem naturalnym, a także praktycznie pełne połączenie wnętrza z ogrodem czy tarasem.

Remont starego domu

Duże powierzchnie przeszkleń stanowią obecnie jeden z podstawowych elementów nowoczesnej architektury. Stosuje się je zarówno w budownictwie mieszkaniowym, jak i w budynkach o charakterze komercyjnym.

Warto zauważyć, iż dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii, systemy aluminiowych drzwi przesuwnych to nie tylko wspaniały wygląd, ale również wysoki komfort użytkowania oraz bardzo dobre parametry energetyczne.

Stworzenie dużego przeszklenia w remontowanym budynku pozwala zatem osiągnąć duży efekt, przy jednoczesnym zachowaniu stosunkowo niewielkich kosztów. Jest to szczególnie istotne, jeżeli planowana jest sprzedaż remontowanej nieruchomości.

Przestrzeń przyjazna całej rodzinie

Pomimo dużych rozmiarów, aluminiowe systemy przesuwne Awilux są bardzo łatwe w obsłudze.

Innowacyjne technologie Schüco oraz wysoka jakość produkcji Awilux, pozwalają stworzyć doskonałe i płynne przejście między wnętrzem a otoczeniem. Warto dodać, iż systemy aluminiowe są nie tylko wygodne, ale również bardzo bezpieczne. Zaawansowane, wielopunktowe systemy zamykania są bardzo bezpieczne i pozwalają zablokować drzwi w pozycji wentylacyjnej.

Szukasz więcej informacji? Skontaktuj się z nami

AWILUX Polska Sp. z o.o. Sp.k.

ul. Budowlanych 9, PL 64-100 Leszno

NIP: 6972187992, REGON: 300358560

Tel.: +48 65 525 42 90Fax:+48 65 525 42 91

Imię i nazwisko:
Firma:
Kod pocztowy:
Miejscowość:
Telefon:
Adres e-mail:
Zapytanie (treść wiadomości):

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych umieszczonych w niniejszym formularzu przez firmę: AWILUX Polska Sp. z o.o. Sp.k., ul. Budowlanych 9, PL 64-100 Leszno i jej autoryzowanych partnerów handlowych w celu kontaktu zwrotnego oraz przesłania informacji handlowych. Szczegóły w Polityce prywatności

Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X