Schuco partner Awilux Europen Union
Dla architektówDla partnerów
Porady

Porady

» Porady » Technologia 3 uszczelek - na czym polega?

Technologia 3 uszczelek - na czym polega?

Data publikacji: 2020-10-19

Technologia 3 uszczelek - na czym polega?

Nowoczesne okna powinny spełniać najwyższe standardy zarówno pod względem parametrów izolacji termicznej, akustycznej, jak i walorów użytkowych oraz wizualnych. Obecnie stosowane są coraz nowsze technologie i bardziej zaawansowane rozwiązania techniczne, aby sprostać wszystkim oczekiwaniom wymagających klientów.

Takie zabiegi mają na celu przede wszystkim poprawę funkcjonalności i trwałości okien, a także odpowiednie zabezpieczenie komfortu cieplnego wewnątrz domu, bez potrzeby stosowania pomocniczych zabiegów. Dlatego tak dużą uwagę przywiązuje się obecnie do zwiększenia w oknach izolacji cieplnej.

Producenci okien szukają nowych rozwiązań, które będą skuteczne, trwałe i bezproblemowe. W związku z tym w oknach stosuje się między innymi wielokomorowe profile, zespolone szyby i najlepsze okucia, wszystko po to, by użytkownik nie musiał obawiać się wchodzącego do domu zimna.

Zastosowanie nowoczesnej technologii 3 uszczelek sprawiło, że zdecydowanie poprawiły się współczynniki izolacyjne i akustyczne, a okna tak wyposażone stały się w swoim segmencie niemal bezkonkurencyjne. Technologia 3 uszczelek polega na użyciu trzech warstw uszczelniających: zewnętrznej, wewnętrznej i środkowej. Dodatkowa, środkowa uszczelka ma na celu tworzenie tzw. suchej komory, która skutecznie zabezpiecza okucie okna przed wodą opadową.

Taki sposób izolacji sprawia, że okna są bardziej szczelne, a co za tym idzie lepiej chronią zarówno przed hałasem, zimnem, jak i wilgocią oraz innymi nieprzyjemnymi warunkami atmosferycznymi, a także wykazują znakomite parametry energooszczędne, sprawiając, że wewnątrz domu zawsze będzie panować cisza oraz przyjemne ciepło. Dzięki materiałom wysokiej jakości, z których wykonane są uszczelki, okna przez długi czas zapewniają doskonałą ochronę i niezawodność w użytkowaniu.

Szukasz więcej informacji? Skontaktuj się z nami

AWILUX Polska Sp. z o.o. Sp.k.

ul. Budowlanych 9, PL 64-100 Leszno

NIP: 6972187992, REGON: 300358560

Tel.: +48 65 525 42 90Fax:+48 65 525 42 91

Imię i nazwisko:
Firma:
Kod pocztowy:
Miejscowość:
Telefon:
Adres e-mail:
Zapytanie (treść wiadomości):

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych umieszczonych w niniejszym formularzu przez firmę: AWILUX Polska Sp. z o.o. Sp.k., ul. Budowlanych 9, PL 64-100 Leszno i jej autoryzowanych partnerów handlowych w celu kontaktu zwrotnego oraz przesłania informacji handlowych. Szczegóły w Polityce prywatności

Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X