Schuco partner Awilux Europen Union
Dla architektówDla partnerów
Porady

Porady

» Porady » Niezwykłe możliwości AWILUX z technologią Schüco

Niezwykłe możliwości AWILUX z technologią Schüco

Data publikacji: 2020-10-21

Niezwykłe możliwości AWILUX z technologią Schüco

Firma Schüco często nazywana jest Mercedesem stolarki okiennej. Nie bezpodstawnie. Ten niemiecki producent profili okiennych i drzwiowych, kojarzony jest przez klientów z bardzo wysoką jakością i solidnością. Biorąc pod uwagę ogromną skalę produkcji, a jednocześnie precyzję wykonania, innowacyjność oraz ogromny wpływ na nowoczesne budownictwo firma zasługuje miano lidera klasyfikacji światowej.

To dlatego Awilux Polska związał swoją produkcję wiele lat temu z Schüco, oferując swoim klientom wyrafinowane rozwiązania zachwycające inwestorów w Europie i na świecie.

Rozmiar szyty na miarę

Awilux i Schüco to firmy przyzwyczajone do dostosowywania oferty do coraz to nowszych i śmielszych wizji architektonicznych, które znajdują zastosowanie w budownictwie na całym świecie.

Ogromne rozmiary przeszkleń w przypadku niektórych realizacji są bardzo imponujące, zarówno w przypadku budownictwa mieszkaniowego jak i realizacji budynków komercyjnych.

Zaawansowana technologia obróbki aluminium pozwala na stosowanie wielkopowierzchniowych przeszkleń, a jednocześnie spełniających wszelkie wymagania rygorystycznego budownictwa pasywnego. Konstrukcja ścian oraz stolarka okienna to niezwykle istotny element, zarówno od strony wizualnej jak i funkcjonalnej. To właśnie te elementy w największym stopniu odpowiadają za utrzymanie temperatury pomieszczeń, na co warto zwrócić uwagę budując dom.

Systemy Schüco w produktach Awilux to doskonały przykład precyzyjnej dbałości o stylistykę przy jednoczesnym zapewnieniu najwyższych parametrów.

Ale czy to jedyne zalety stanowiące atut dla inwestora podejmującego się budowy? Dlaczego warto wybrać nasze okna na systemach Schüco?

Otwórz się na przestrzeń

Najmocniejsze trendy w nowoczesnym budownictwie to przede wszystkim zwarta i jednolita bryła, inteligentne rozwiązania użytkowe oraz duże przeszklenia. Imponująca powierzchnia okien pozwala zarówno doświetlić pomieszczenie światłem naturalnym jak również w pełni „otworzyć” pomieszczenie na zewnątrz.

Systemy Schüco pozwalają na tej płaszczyźnie osiągnąć nowy, wyższy poziom.

Architektura przesycona światłem - system przesuwny ASS 77 PD

Rozwiązanie ekskluzywne, wyjątkowe, zapierające dech w piersiach. Zdobyło zaufanie i architektów, i inwestorów marzących o wyjątkowym domu. Wyjątkowo cienkie profile Schüco o szerokości 30 mm sprawiają wrażenie przeszklenia bez ram. Bez względu na to, czy za oknem jest ogród, park, góry czy tętniąca życiem ulica, ASS 77 PD pozwala na połączenie ze światem zewnętrznym.

System sterowany automatycznie, pozwala dzięki zgranemu panelowi otworzyć skrzydła podczas ciepłych pór roku.

Wygoda obsługi oraz bezkolizyjna komunikacja między wnętrzem, a tarasem to także ogromne udogodnienie dla osób starszych i niepełnosprawnych.

Ile kosztują okna Schüco?

Jeżeli chcielibyście Państwo poznać cenę konkretnego systemu lub uzyskać więcej informacji na temat produktów lub możliwych rozwiązań, serdecznie zapraszamy do kontaktu lub odwiedzenia naszego leszczyńskiego showroomu w siedzibie Awilux Polska.

Szukasz więcej informacji? Skontaktuj się z nami

AWILUX Polska Sp. z o.o. Sp.k.

ul. Budowlanych 9, PL 64-100 Leszno

NIP: 6972187992, REGON: 300358560

Tel.: +48 65 525 42 90Fax:+48 65 525 42 91

Imię i nazwisko:
Firma:
Kod pocztowy:
Miejscowość:
Telefon:
Adres e-mail:
Zapytanie (treść wiadomości):

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych umieszczonych w niniejszym formularzu przez firmę: AWILUX Polska Sp. z o.o. Sp.k., ul. Budowlanych 9, PL 64-100 Leszno i jej autoryzowanych partnerów handlowych w celu kontaktu zwrotnego oraz przesłania informacji handlowych. Szczegóły w Polityce prywatności

Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X