Europen Union
Dla architektówDla partnerów
Porady

Porady

» Porady » Carrara i Basalt - nowe wypełnienia drzwi AWIDOOR

Carrara i Basalt - nowe wypełnienia drzwi AWIDOOR

Data publikacji: 2021-05-14

Carrara i Basalt - nowe wypełnienia drzwi AWIDOOR

Kolekcja drzwi wejściowych AVANGARDE została poszerzona o dwa nowe wypełnienia – Basalt oraz Carrara. Nowość w ofercie AWILUX odpowiada na potrzeby nowoczesnych inwestorów, którzy cenią sobie luksusowe, naturalne rozwiązania oraz wygląd w klasie premium.

Nowe wypełnienia z linii AVANGARDE - Basalt oraz Carrara - to odpowiedź na zapotrzebowanie na produkty premium nie tylko ze względu na zaawansowanie technologiczne. Luksusowe wypełnienia wpiszą się w wystrój eleganckich, a nawet ekstrawaganckich projektów, precyzyjnie dopasowując się do wymagań inwestorów i architektów.

Wulkaniczna skała

Bazalt to minerał, który pokrywa gorące jądro Ziemi, a wydostaje się na powierzchnię podczas erupcji wulkanu. Po ostygnięciu zamienia się w twardą skałę o szerokim zastosowaniu – najczęściej w budownictwie. Ta wulkaniczna skała stała się inspiracją do stworzenia nowych wypełnień drzwi wejściowych AWIDOOR z linii AVANGARDE - Basalt. Estetyka wypełnień odzwierciedla siłę i moc natury – taką, jaką wyróżnia się bazalt. Idealnie wpasuje się w wystrój nowoczesnych projektów.

W stylu minimalistycznym drzwi wejściowe Basalt będą grały pierwsze skrzypce, natomiast w przypadku stylu industrialnego – nadadzą bryle budynku głębi i charakteru. W linii wypełnień Basalt dostępne są cztery modele wypełnień – Atena, Apollo, Hermes oraz Ares. Model Hermes, dzięki odzwierciedlonej strukturze, przywodzi na myśl zastygający po wybuchu wulkanu bazalt, natomiast modele Apollo i Ares wzbogacone są o geometryczne żłobienia. Model Atena to nowoczesny i harmonijny wzór pasujący do wielu aranżacji.

Zobacz rodzaje wypełnień drzwiowych w serii Avangarde - Basalt

Marmur karryjski

Inspiracją do stworzenia wypełnień Carrara z linii drzwi AVANGARDE była szlachetna odmiana marmuru, której złoża znaleźć można w okolicy włoskiej miejscowości o tej samej nazwie. Ceramiczne wypełnienie, które nawiązuje do struktury tego marmuru, nadaje drzwiom wejściowym luksusowego charakteru. Dzięki nim już od samego progu można podkreślić styl, który uwielbiają inwestorzy decydujący się na ten rodzaj drzwi wejściowych dostępnych w ofercie AWILUX. Drzwi Carrara sprawdzą się w nowoczesnych budynkach mieszkalnych, które nie boją się mocnych akcentów i stawiają na jakość. Wypełnienie Carrara, podobnie jak Basalt, dostępne jest w czterech oryginalnych modelach. Model Hermes to ukłon w stronę naturalnego materiału bez zbędnych dodatków. Natomiast model Ares oraz Apollo zostały dodatkowo ozdobione geometrycznymi pasami, które nadają im szyku. Z kolei Atena to model z przeszkleniem biegnącym przez środek drzwi.

Zobacz rodzaje wypełnień drzwiowych w serii Avangarde - Carrara

Drzwi wejściowe w wersji premium

Oferta drzwi wejściowych AWIDOOR od AWILUX powstała w oparciu o realne potrzeby inwestorów – zarówno polskich, jak i zagranicznych. Szeroki wybór stylistyczny trafia w gusta wszystkich zainteresowanych osób, a wysoka jakość wykonania drzwi sprawia, że gwarantują one bezpieczeństwo i wygodę użytkowania.

Drzwi aluminiowe z linii AVANGARDE o głębokości zabudowy 90 mm to wyjątkowe modele o ciekawym wyposażeniu. W standardzie drzwi mają ukryte skrzydło od strony zewnętrznej, jednak za dodatkową opłatą możliwa jest również wersja obustronna. W podstawowym wyposażeniu wewnętrzna strona drzwi jest gładka, w kolorze białym lub antracytowym. Istnieje jednak możliwość zamówienia drzwi w specjalnym pakiecie NeroStyle. Firma AWILUX umożliwia także montaż lustra po wewnętrznej stronie drzwi.

Kolekcja AWIDOOR od AWILUX to ponad kilkadziesiąt modeli drzwi wejściowych, które oferują szeroki wachlarz możliwości zarówno pod względem estetyki wypełnień, jak i zaawansowania technologicznego każdego z rozwiązań.

Ten mnogi wybór wyjątkowych drzwi pozwala na precyzyjne dopasowanie do ścisłych wymagań inwestorów – od rodzaju okucia, materiału i wzoru wypełnienia, aż po indywidualny wybór wszelkich elementów dodatkowych. Dzięki nowym, ekskluzywnym wypełnieniom – Basalt oraz Carrara – inwestycja zyska nie tylko bezpieczeństwo i wygodę, ale także elegancję i piękno czerpiące z natury.

Potrzebujesz więcej informacji, chcesz zapytać o wycenę, poradzić się w sprawie najlepszego rozwiązania dla swojego domu? Skontaktuj się z nami za pomocą formularza poniżej.

AWILUX Polska Sp. z o.o. Sp.k.

ul. Budowlanych 9, PL 64-100 Leszno

NIP: 6972187992, REGON: 300358560

Tel.: +48 65 525 42 90Fax:+48 65 525 42 91

Imię i nazwisko:
Firma:
Kod pocztowy:
Miejscowość:
Telefon:
Adres e-mail:
Zapytanie (treść wiadomości):

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych umieszczonych w niniejszym formularzu przez firmę: AWILUX Polska Sp. z o.o. Sp.k., ul. Budowlanych 9, PL 64-100 Leszno i jej autoryzowanych partnerów handlowych w celu kontaktu zwrotnego oraz przesłania informacji handlowych. Szczegóły w Polityce prywatności

Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X