Europen Union
Dla architektówDla partnerów

Schüco ASS 70 FD

» Oferta » Oferta ALU » Drzwi przesuwne » Schüco ASS 70 FD

System ASS 70 FD  - harmonijne wyjście na taras

System ASS 70 FD to aluminiowe drzwi składano-przesuwne, zwane również harmonijkowymi. Są doskonałą odpowiedzią dla wszystkich klientów poszukujących nowoczesnych rozwiązań, wygody użytkowania oraz wysokiej jakości.

Wypełniają światłem wnętrze domu, zapewniają piękny widok i nadają architekturze budynku indywidualny charakter. Wyróżnia je płynność i prostota obsługi. Są idealnym i uniwersalnym rozwiązaniem, stosowanym w budownictwie mieszkaniowym. Najlepszy efekt jest po całkowitym otwarciu drzwi na całą szerokość - wówczas zyskujemy nawet kilkumetrowe przejście.

Poszczególne elementy drzwi składają się jak harmonijka szybko i kompaktowo w wąskie pakiety, które nie zajmują zbyt wiele miejsca. Skrzydła drzwi harmonijkowych można w prosty i lekki sposób otwierać do wewnątrz lub na zewnątrz oraz przesuwać do prawej i/lub do lewej strony. Aluminiowe drzwi składano-przesuwne ASS 70FD to doskonały sposób na powiększenie wnętrza i połączenie go z otoczeniem.

Drzwi harmonijkowe to najlepsze wykorzystanie przestrzeni użytkowej i możliwość kształtowania przestronnych wnętrz o podwyższonym standardzie.

Potrzebujesz więcej informacji, chcesz zapytać o wycenę, poradzić się w sprawie najlepszego rozwiązania dla swojego domu? Skontaktuj się z nami za pomocą formularza poniżej.

AWILUX Polska Sp. z o.o. Sp.k.

ul. Budowlanych 9, PL 64-100 Leszno

NIP: 6972187992, REGON: 300358560

Tel.: +48 65 525 42 90Fax:+48 65 525 42 91

Imię i nazwisko:
Firma:
Kod pocztowy:
Miejscowość:
Telefon:
Adres e-mail:
Zapytanie (treść wiadomości):

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych umieszczonych w niniejszym formularzu przez firmę: AWILUX Polska Sp. z o.o. Sp.k., ul. Budowlanych 9, PL 64-100 Leszno i jej autoryzowanych partnerów handlowych w celu kontaktu zwrotnego oraz przesłania informacji handlowych. Szczegóły w Polityce prywatności

Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X