Europen Union
Dla architektówDla partnerów
Aktualności

Aktualności

» Aktualności » AWILUX ROCK ON za nami

AWILUX ROCK ON za nami

Data publikacji: 2022-02-23

AWILUX ROCK ON za nami

AWILUX ROCK ON to wydarzenie, które przed ekranami zgromadziło przedstawicieli branży stolarki otworowej na corocznej gali podsumowującej osiągnięcia leszczyńskiego producenta stolarki w klasie premium.

Choć wydarzenie zorganizowano ponownie w formie online, tym razem odbyło się ono w akompaniamencie mocnej muzyki oraz równie mocnych trunków.

AWILUX ROCK ON to kolejna odsłona uroczystej gali, która co roku podsumowuje sukcesy zarówno samej firmy AWILUX, jak i jej partnerów handlowych. Towarzysząca uczestnikom rockowa muzyka z mocnym akcentem zakończyła udany rok 2021 oraz energetycznie wprowadziła zgromadzonych gości w pełen nowych możliwości, nakierowany na sukces 2022.

- Pomimo trudności, z którymi w minionych dwunastu miesiącach musieli zmierzyć się zarówno inwestorzy, partnerzy, jak i pracownicy AWILUX, udało zakończyć się rok 2021 z mocną pozycją - powiedział Marek Sprengel, prezes zarządu AWILUX, rozpoczynając rockowy wieczór.

Głośne osiągnięcia

Gala AWILUX ROCK ON zgromadziła partnerów handlowych, którzy w 2021 roku osiągnęli najwyższe wyniki sprzedażowe. Opinie i komentarze laureatów stanowiły ukłon w stronę wysokiej jakości rozwiązań, niezawodnego doradztwa technicznego oraz serwisu firmy AWILUX, z równoczesnymi podziękowaniami za udaną i owocną współpracę.

Siedmioprocentowy wzrost sprzedaży, inwestycje mające na celu rozbudowę firmy oraz wzbogacenie oferty o nową linię produktów stolarki okiennej aMOTION to tylko niektóre z zeszłorocznych osiągnięć. Jak szacuje Rafał Buczek z AWILUX, w 2021 roku wzrost mógłby wynieść nawet o ponad 15 milionów złotych więcej, gdyby nie przerwy w łańcuchach dostaw. W dalszym ciągu w 2021 roku niemal połowa sprzedaży firmy AWILUX dotyczy rynku niemieckiego, a rodzimy rynek plasuje się na drugiej pozycji. Pozostała część sprzedaży kierowana jest do Belgii, Luksemburga oraz w mniejszej części, Stanów Zjednoczonych, Szwajcarii i Francji. W 2021 roku zauważono znaczne zwiększenie zainteresowania rozwiązaniami aluminiowymi w Polsce.

Dobre rock-owania na przyszłość

Jak zapewnił Marek Sprengel, prezes zarządu AWILUX, rok 2022 będzie stał pod znakiem przywrócenia tych walorów AWILUX, z których znana jest firma jak m.in. terminowość i kompletność dostaw, które to najbardziej ucierpiały poprzez brak ciągłości dostaw, przy równoczesnym dalszym rozwoju firmy, by dorównać kroku partnerom handlowym oraz iść razem w przyszłość.

W 2022 rok firma wkroczyła z mocnym akcentem, poszerzając ofertę produktową o kolosalne AWIDOOR Pivot. Nowa hala produkcyjna, która obejmuje około 3000 m2 oraz wyposażona jest w najnowocześniejsze urządzenia do produkcji stolarki aluminiowej, ma na celu zwiększenie możliwości firmy w tym zakresie. Z kolei rozmowy z architektami zapoczątkowane na styczniowych targach 4 Design Days w Katowicach, mają otworzyć nowe kanały sprzedaży.

Jak przewiduje Marek Sprengel, problemy zerwanych łańcuchów dostaw nadal będą obecne, zmiany należy oczekiwać najwcześniej w drugiej połowie tego roku.

AWILUX ROCK ON wpisało się w pamięć uczestników gali dzięki bogatej oprawie muzycznej i efektom wizualnym wykorzystującym najnowocześniejsze technologie. Poświęcony biznesowi wieczór upłynął w atmosferze klasycznego rocka i mocnych trunków, tworząc niepowtarzalny klimat tego pamiętnego wydarzenia. Wykorzystując zdobycze technologiczne AWILUX stworzył własne, niewielkie studio telewizyjne, z którego nadawano relację na niemalże cały świat tak, aby najlepsi partnerzy biznesowi mieli możliwość bezpiecznego uczestnictwa w tym wyjątkowym wydarzeniu z domu.

Choć obecna na świecie sytuacja pandemiczna ponownie nie pozwoliła na zgromadzenie wszystkich gości w jednym miejscu, to niezwykły klimat AWILUX ROCK ON połączył zarówno osoby prowadzące w studiu jak i uczestników przed monitorami, tworząc wyjątkową atmosferę, wzbogaconą mocnymi dźwiękami, zapewnionymi przez utalentowane artystyki - skrzypaczkę Barbarę Szelągiewicz oraz wiolonczelistkę Agnieszkę Kowalczyk.

AWILUX ROCK ON
AWILUX ROCK ON
AWILUX ROCK ON
AWILUX ROCK ON
AWILUX ROCK ON
AWILUX ROCK ON
AWILUX ROCK ON
AWILUX ROCK ON
AWILUX ROCK ON
AWILUX ROCK ON
AWILUX ROCK ON
AWILUX ROCK ON
AWILUX ROCK ON
AWILUX ROCK ON
AWILUX ROCK ON
AWILUX ROCK ON
AWILUX ROCK ON
AWILUX ROCK ON
AWILUX ROCK ON
AWILUX ROCK ON

Potrzebujesz więcej informacji, chcesz zapytać o wycenę, poradzić się w sprawie najlepszego rozwiązania dla swojego domu? Skontaktuj się z nami za pomocą formularza poniżej.

AWILUX Polska Sp. z o.o. Sp.k.

ul. Budowlanych 9, PL 64-100 Leszno

NIP: 6972187992, REGON: 300358560

Tel.: +48 65 525 42 90Fax:+48 65 525 42 91

Imię i nazwisko:
Firma:
Kod pocztowy:
Miejscowość:
Telefon:
Adres e-mail:
Zapytanie (treść wiadomości):

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych umieszczonych w niniejszym formularzu przez firmę: AWILUX Polska Sp. z o.o. Sp.k., ul. Budowlanych 9, PL 64-100 Leszno i jej autoryzowanych partnerów handlowych w celu kontaktu zwrotnego oraz przesłania informacji handlowych. Szczegóły w Polityce prywatności

Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X