Europen Union
Dla architektówDla partnerów
Aktualności

Aktualności

» Aktualności » Ruszyła nowa hala

Ruszyła nowa hala

Data publikacji: 2022-01-17

Ruszyła nowa hala

Pod koniec 2021 roku uruchomilismy nową halę produkcyjno-magazynową wraz z częścią socjalno-biurową. Rozbudowana część liczy ponad 6 tys. m2. 

Mimo niesprzyjających warunków epidemiologicznych, nie przerwaliśmy naszych inwestycji. Jedną z nich jest obejmująca ok. 3 tys. m2 hala do produkcji stolarki aluminiowej, wyposażona w nowoczesne maszyny. Kolejne 3 tys. m2 stanowi magazyn wyrobów gotowych. Powierzchnia socjalno-biurowa w nowo powstałym obiekcie to dodatkowe 800 m2. W ramach tej inwestycji powstała także wiata do przechowywania szyb zespolonych.

Rozbudowa nowej części zakładu AWILUX rozpoczęła się pod koniec grudnia 2020 roku. W ten sposób powiększono część produkcyjną działu produkcji okien i drzwi z aluminium oraz powierzchnię przeznaczoną do kompletacji i przygotowania wysyłek. Uruchomiony został również magazyn wyrobów gotowych oraz szyb zespolonych, a zwiększający się zespół pracowników AWILUX zyskał nowe pomieszczenia biurowe i socjalne. Wraz z rozbudową zakładu, zmieniła się także organizacja ruchu w firmie – uruchomiony został nowy wjazd na teren zakładu od ulicy Geodetów.

- Wierzymy, że dotykające w zeszłym roku całą branże problemy z surowcami będą powoli znikać i będziemy teraz mogli w pełni wykorzystać nasze nowe moce produkcyjne - komentuje Marek Sprenel, prezes AWILUX.  

Obecnie łączna powierzchnia zakładu AWILUX to ponad 40 tys. m2 – z czego obiekty pod dachem zajmują około 15 tys. m2. Obejmują one powierzchnię produkcyjną i magazynową oraz obiekty socjalno-biurowe.

Nowa hala
Nowa hala
Nowa hala
Nowa hala
Nowa hala
Nowa hala
Nowa hala
Nowa hala
Nowa hala
Nowa hala
Nowa hala
Nowa hala

Potrzebujesz więcej informacji, chcesz zapytać o wycenę, poradzić się w sprawie najlepszego rozwiązania dla swojego domu? Skontaktuj się z nami za pomocą formularza poniżej.

AWILUX Polska Sp. z o.o. Sp.k.

ul. Budowlanych 9, PL 64-100 Leszno

NIP: 6972187992, REGON: 300358560

Tel.: +48 65 525 42 90Fax:+48 65 525 42 91

Imię i nazwisko:
Firma:
Kod pocztowy:
Miejscowość:
Telefon:
Adres e-mail:
Zapytanie (treść wiadomości):

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych umieszczonych w niniejszym formularzu przez firmę: AWILUX Polska Sp. z o.o. Sp.k., ul. Budowlanych 9, PL 64-100 Leszno i jej autoryzowanych partnerów handlowych w celu kontaktu zwrotnego oraz przesłania informacji handlowych. Szczegóły w Polityce prywatności

Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X