Europen Union
Dla architektówDla partnerów
Aktualności

Aktualności

» Aktualności » AWILUX testuje pracowników

AWILUX testuje pracowników

Data publikacji: 2021-04-01

AWILUX testuje pracowników

Leszczyński producent stolarki okiennej i drzwiowej od początku pandemii koronawirusa w Polsce wychodzi naprzeciw potrzebom swojego zespołu. W ostatnich dniach wśród pracowników AWILUX zostały przeprowadzone testy na obecność przeciwciał Sars-CoV-2 IgG. Do tej pory przetestowano większość z zatrudnionych osób.

- Od początku wybuchu pandemii koronawirusa staramy się organizować pracę w taki sposób, by zagwarantować swoim pracownikom jak największe bezpieczeństwo – zarówno finansowe, jak i emocjonalne oraz zdrowotne – mówi Marek Sprengel, prezes firmy Awilux. - Wprowadziliśmy skuteczne zmiany organizacyjne opierające się na najwyższych środkach ostrożności, co stworzyło naszym pracownikom możliwość komfortowej pracy w systemie hybrydowym, a jednocześnie dało członkom zespołu AWILUX możliwość zbadania, czy przebyli już infekcję spowodowaną koronawirusem.

Testy
Testy
Testy

Potrzebujesz więcej informacji, chcesz zapytać o wycenę, poradzić się w sprawie najlepszego rozwiązania dla swojego domu? Skontaktuj się z nami za pomocą formularza poniżej.

AWILUX Polska Sp. z o.o. Sp.k.

ul. Budowlanych 9, PL 64-100 Leszno

NIP: 6972187992, REGON: 300358560

Tel.: +48 65 525 42 90Fax:+48 65 525 42 91

Imię i nazwisko:
Firma:
Kod pocztowy:
Miejscowość:
Telefon:
Adres e-mail:
Zapytanie (treść wiadomości):

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych umieszczonych w niniejszym formularzu przez firmę: AWILUX Polska Sp. z o.o. Sp.k., ul. Budowlanych 9, PL 64-100 Leszno i jej autoryzowanych partnerów handlowych w celu kontaktu zwrotnego oraz przesłania informacji handlowych. Szczegóły w Polityce prywatności

Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X