Europen Union
Dla architektówDla partnerów
Aktualności

Aktualności

» Aktualności » Gaszyn Challenge w Awilux

Gaszyn Challenge w Awilux

Data publikacji: 2020-07-15

Gaszyn Challenge w Awilux

Firma AWILUX Polska podjęła wyzwanie #ChaszynChallenge. Nasi pracownicy chętnie wykonali pompki i przysiady, a zarazem dokonaliśmy wpłatę na rzecz chorych dzieci. 

#GaszynChallenge to inicjatywa prowadzona na Facebooku, zapoczątkowana przez strażaków z Gaszyna na rzecz Wojtka Howisa z rdzeniowym zanikiem mięśni. 

Dzieci z tą chorobą nie dożywają najczęściej drugiego roku życia. Jedyną szansą dla nich jest terapia genowa. Aby dzieci mogły dalej żyć, potrzebna jest tylko jedna dawka leku, ale kosztuje ona ok. 10 mln zł (w zależności od kursu dolara). Dzięki strażakom z Gaszyna zebrano całą potrzebną kwotę, chłopiec dostał lek i jego stan się poprawia.
Akcja trwa jednak dalej, wspierając inne potrzebujące dzieci z tą samą chorobą.

AWILUX Polska wsparł zbiórki prowadzone na Mię Kurtuldu (Wrocław)
https://www.siepomaga.pl/mia-sma
i Franka Kępe (Szczecin)
https://www.siepomaga.pl/franekwojownik

Zobacz film z akcji

Potrzebujesz więcej informacji, chcesz zapytać o wycenę, poradzić się w sprawie najlepszego rozwiązania dla swojego domu? Skontaktuj się z nami za pomocą formularza poniżej.

AWILUX Polska Sp. z o.o. Sp.k.

ul. Budowlanych 9, PL 64-100 Leszno

NIP: 6972187992, REGON: 300358560

Tel.: +48 65 525 42 90Fax:+48 65 525 42 91

Imię i nazwisko:
Firma:
Kod pocztowy:
Miejscowość:
Telefon:
Adres e-mail:
Zapytanie (treść wiadomości):

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych umieszczonych w niniejszym formularzu przez firmę: AWILUX Polska Sp. z o.o. Sp.k., ul. Budowlanych 9, PL 64-100 Leszno i jej autoryzowanych partnerów handlowych w celu kontaktu zwrotnego oraz przesłania informacji handlowych. Szczegóły w Polityce prywatności

Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X