Europen Union
Dla architektówDla partnerów
Aktualności

Aktualności

» Aktualności » Windoor Export Award dla AWILUX

Windoor Export Award dla AWILUX

Data publikacji: 2023-10-09

Windoor Export Award dla AWILUX

AWILUX otrzymał nagrodę Windoor Export Award przyznawaną firmom o imponującym potencjale eksportowym.

W Polsce działa wielu producentów okien, drzwi, bram i osłon o dużym potencjale eksportowym. Rocznie z taśm produkcyjnych zjeżdża ponad 20 milionów sztuk stolarki budowlanej, z tego prawie 70 proc. wysyłanych jest za granicę.

Firmy te mają duże doświadczenie w eksporcie swoich produktów, wysoką jakość produkcji oraz zdobyły zaufanie klientów na międzynarodowych rynkach. Mają one również potencjał do dalszego rozwoju eksportowego.

Eksporterzy nominowani do udziału w Konkursie „Windoor Export Award” zostali wyłonieni przez magazyn Stolarka VIP oraz niezależną kapitułę. Firmy te zaliczają się do grona firm przodujących w swoim segmencie, posiadających ugruntowaną pozycję na rynku polskim i imponujący potencjał eksportowy.

Aby znaleźć się na liście „Windoor Export Award” należało przesłać wypełnioną ankietę zgłoszeniową, na podstawie, której kapitula oceniła potencjał eksportowy zgłoszonych firm. Zainteresowanie udziałem było duże, ale wybrano 23 wiodące firmy uhonorowane dyplomem podczas VIII Międzynarodowego Forum Stolarki, które odbyło się w dniach 20-21 września 2023r w Hotelu Lamberton w Ołtarzewie k. Warszawy.

Wyróżnione firmy to liderzy, którzy nadają tempo rozwoju, promując i wzmacniając polską stolarkę i polską gospodarkę.

- Celem programu „Windoor Export Award” było wyłonienie i docenienie kilkunastu polskich firm z branży stolarki budowlanej tylko z polskim kapitałem, o największym potencjale eksportowym w kategorii mała, średnia i duża firma – mówi Grzegorz Cendrowski, prezes Stolarka VIP.

- Znalezienie się na liście jest wyraźnym sygnałem dla klientów zagranicznych i kontrahentów laureata, iż podejmowane przez niego działania, służące podnoszeniu jakości produktów, usług czy standardów zarządzania, mają charakter ciągły oraz dają pełną gwarancję spełnienia najwyższych standardów - dodaje Prezes Stolarka VIP.

Potrzebujesz więcej informacji, chcesz zapytać o wycenę, poradzić się w sprawie najlepszego rozwiązania dla swojego domu? Skontaktuj się z nami za pomocą formularza poniżej.

AWILUX Polska Sp. z o.o. Sp.k.

ul. Budowlanych 9, PL 64-100 Leszno

NIP: 6972187992, REGON: 300358560

Tel.: +48 65 525 42 90Fax:+48 65 525 42 91

Imię i nazwisko:
Firma:
Kod pocztowy:
Miejscowość:
Telefon:
Adres e-mail:
Zapytanie (treść wiadomości):

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych umieszczonych w niniejszym formularzu przez firmę: AWILUX Polska Sp. z o.o. Sp.k., ul. Budowlanych 9, PL 64-100 Leszno i jej autoryzowanych partnerów handlowych w celu kontaktu zwrotnego oraz przesłania informacji handlowych. Szczegóły w Polityce prywatności

Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X