Europen Union
Dla architektówDla partnerów
Aktualności

Aktualności

» Aktualności » Kongres Stolarki Polskiej

Kongres Stolarki Polskiej

Data publikacji: 2023-05-25

Kongres Stolarki Polskiej

W Warszawie odbył się XIII Kongres Stolarki Polskiej – najważniejsze wydarzenie w polskiej branży stolarki budowlanej.

Omówiono możliwe kierunki dalszego rozwoju branży, jej sytuacji na tle polskiej i światowej gospodarki, kwestie dotyczące termomodernizacji i recyklingu, a także trendy marketingowe w 2023 roku. Wydarzeniu towarzyszyły debaty z udziałem ekspertów i przedstawicieli branży.

W debacie branżowej „Branża stolarki budowlanej na tle sytuacji gospodarczej w Polsce i na świecie”, w roli prelegenta wystąpił Rafał Buczek, menadżer sprzedaży AWILUX Polska na rynku polskim.

W kongresie uczestniczyło 300 osób: przedstawiciele firm z branży, reprezentanci świata biznesu, nauki, polityki i mediów. W tym roku obecni byli również przedstawiciele firm członkowskich EPPA (Europejskie Stowarzyszenie Branżowe Dostawców Systemów Okiennych z PVC) z całej Europy.

Podejmowane podczas Kongresu decyzje wpływają na przyszłość całego sektora i wyznaczają dalsze kierunki jego rozwoju. To również okazja do wymiany doświadczeń, integracji środowiska, nawiązania kontaktów biznesowych.

Potrzebujesz więcej informacji, chcesz zapytać o wycenę, poradzić się w sprawie najlepszego rozwiązania dla swojego domu? Skontaktuj się z nami za pomocą formularza poniżej.

AWILUX Polska Sp. z o.o. Sp.k.

ul. Budowlanych 9, PL 64-100 Leszno

NIP: 6972187992, REGON: 300358560

Tel.: +48 65 525 42 90Fax:+48 65 525 42 91

Imię i nazwisko:
Firma:
Kod pocztowy:
Miejscowość:
Telefon:
Adres e-mail:
Zapytanie (treść wiadomości):

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych umieszczonych w niniejszym formularzu przez firmę: AWILUX Polska Sp. z o.o. Sp.k., ul. Budowlanych 9, PL 64-100 Leszno i jej autoryzowanych partnerów handlowych w celu kontaktu zwrotnego oraz przesłania informacji handlowych. Szczegóły w Polityce prywatności

Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X