Europen Union
Dla architektówDla partnerów
Aktualności

Aktualności

» Aktualności » Charytatywnie dla Mateusza

Charytatywnie dla Mateusza

Data publikacji: 2023-05-23

Charytatywnie dla Mateusza

Firma AWILUX wsparła organizację charytatywnej imprezy sportowej „Dziki Zamek”, dla 18-letniego Mateusza Matuszaka, ucznia Zespołu Szkół Rolniczo-Budowlanych w Lesznie, który wkraczając w dorosłe życie musi zmierzyć się w nierównej walce z bardzo groźnym przeciwnikiem - mięsakiem Evinga.

Mateusz dowiedział się o chorobie w czerwcu 2022 roku, został poddany kilku seriom chemioterapii, a w marcu tego roku przeprowadzono bardzo skomplikowaną operację. Lekarze są zadowoleni z efektów, choć guza nie udało się całkowicie usunąć, ponieważ jest zbyt blisko głównej tętnicy.

Lekarze czekają teraz na wynik badania histopatologicznego guza, dzięki któremu określą dalsze leczenie.
Mateusz potrzebuje obecnie rehabilitacji, aby dojść do sprawności. Koszty są ogromne – poza samą rehabilitacją, konieczne są dojazdy do Warszawy, noclegi, opatrunki, lekarstwa…
Stąd pomysł na kolejną zbiórkę – tym razem poprzez sport.

Zapraszamy chętnych do dołączenia do AWILUX TEAM
„Dziki Zamek” dla 18-letniego Mateusza
27 maja 2023
Park Zamkowy w Rydzynie

Dostępne opcje:
DUOthlon - dwuosobowy team na trasie półmaratonu (ok 21,7km) - bieg 5km, rower 15 km, bieg 2km. Start o godz. 11:00.

Sztafeta 8h/1km - czteroosobowy team, jak również możliwość wystartowania indywidualnie. Bieg odbywa się na trasie 1 km po wyznaczonej trasie w parku zamkowym w Rydzynie przez 8 h. Start o godz. 10:00.

Nordic Walking - inwidualnie. Trasa ma 1,7 km wokół całego kompleksu zamkowego i zawodnik ma 3h na przejście jak największej ilości kółek. Start o godz. 14:00.

Zapisy na stronie: https://zapisy.tritime.pl/

W tym wydarzeniu nie wynik jest najważniejszy a radość Mateusza, kiedy to on stanie się ZWYCIĘZCĄ.

Jeśli nie czujesz się na siłach, aby biegać czy spacerować z kijkami, zapraszamy do kibicowania!

Cały dochód z imprezy zostanie przeznaczony na leczenie Mateusza. Pieniądze będą też dodatkowo zbierane do puszek.

Organizatorem wydarzenia jest grupa Leśne Dziki – grupa przyjaciół, która oprócz biegania i promowania zdrowego trybu życia, chętnie angażuje się w pomoc oraz organizację charytatywnych wydarzeń, mających na celu wsparcie potrzebujących.

Potrzebujesz więcej informacji, chcesz zapytać o wycenę, poradzić się w sprawie najlepszego rozwiązania dla swojego domu? Skontaktuj się z nami za pomocą formularza poniżej.

AWILUX Polska Sp. z o.o. Sp.k.

ul. Budowlanych 9, PL 64-100 Leszno

NIP: 6972187992, REGON: 300358560

Tel.: +48 65 525 42 90Fax:+48 65 525 42 91

Imię i nazwisko:
Firma:
Kod pocztowy:
Miejscowość:
Telefon:
Adres e-mail:
Zapytanie (treść wiadomości):

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych umieszczonych w niniejszym formularzu przez firmę: AWILUX Polska Sp. z o.o. Sp.k., ul. Budowlanych 9, PL 64-100 Leszno i jej autoryzowanych partnerów handlowych w celu kontaktu zwrotnego oraz przesłania informacji handlowych. Szczegóły w Polityce prywatności

Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X