Europen Union
Dla architektówDla partnerów
Aktualności

Aktualności

» Aktualności » Jubileusz Winkhaus Polska

Jubileusz Winkhaus Polska

Data publikacji: 2023-04-30

Jubileusz Winkhaus Polska

Zostaliśmy zaproszeni na uroczystość 30-lecia Winkhaus Polska - naszego dostawcy najwyższej jakości okuć.

W siedzibie Winkhaus Polska w Rydzynie odbyło się uroczyste spotkanie z klientami firmy, producentami okien i drzwi. Pretekstem spotkania był jubileusz 30-lecia spółki w Polsce oraz prezentacja nowego Centrum Magazynowego.

Pierwsza część odbyła się w nowej wiacie magazynowej centrum logistycznego Winkhaus Polska pod hasłem „Pełna moc w czasach zmian!”. Goście obejrzeli magazyny wysokiego składowania oraz hale produkcyjne, a następnie wysłuchali wykładu Jacka Walkiewicza, znanego mówcy motywacyjnego, o mocy, jaką mamy w sobie i o sposobach, by ją wyzwolić.

Druga część obchodów miała miejsce we Wrocławiu. Wieczorną galę wypełniły gratulacje, podziękowania i wspomnienia. Wieczór zakończył koncert Kasi Kowalskiej. 

W uroczystości udział wziął m.in. Tillman Winkhaus, współwłaściciel firmy oraz Kazimierz Jaworski, twórca polskiego oddziału.

Zobacz zdjęcia

Jubileusz WH Polska
Jubileusz WH Polska
Jubileusz WH Polska
Jubileusz WH Polska
Jubileusz WH Polska
Jubileusz WH Polska
Jubileusz WH Polska
Jubileusz WH Polska

Potrzebujesz więcej informacji, chcesz zapytać o wycenę, poradzić się w sprawie najlepszego rozwiązania dla swojego domu? Skontaktuj się z nami za pomocą formularza poniżej.

AWILUX Polska Sp. z o.o. Sp.k.

ul. Budowlanych 9, PL 64-100 Leszno

NIP: 6972187992, REGON: 300358560

Tel.: +48 65 525 42 90Fax:+48 65 525 42 91

Imię i nazwisko:
Firma:
Kod pocztowy:
Miejscowość:
Telefon:
Adres e-mail:
Zapytanie (treść wiadomości):

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych umieszczonych w niniejszym formularzu przez firmę: AWILUX Polska Sp. z o.o. Sp.k., ul. Budowlanych 9, PL 64-100 Leszno i jej autoryzowanych partnerów handlowych w celu kontaktu zwrotnego oraz przesłania informacji handlowych. Szczegóły w Polityce prywatności

Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X