Europen Union
Dla architektówDla partnerów
Aktualności

Aktualności

» Aktualności » MasterWin Plus ekoproduktem!

MasterWin Plus ekoproduktem!

Data publikacji: 2023-02-27

MasterWin Plus ekoproduktem!

Ciąg dalszy wyróżnień dla AWILUX! Nasze okno aluminiowe MasterWin Plus zostało laureatem programu EKOPRODUKT 2023.

EkoProdukt - to jedyny w swoim rodzaju program i jego II edycja, która miała miejsce podczas 33. Konwentu Stolarki VIP na zamku w Gniewie. Celem programu jest promocja i propagowanie najlepszych ekologicznych rozwiązań. Ekologicznych, czyli takich, które podlegają kompletnemu recyklingowi i są wyprodukowane z wkładem surowców wtórnych, a ich zastosowanie daje wysoki komfort użytkowania i świadomość.

Podczas wydarzenia spotkały się najlepsze firmy branży stolarki w Polsce – prawie 170 osób z 90 firm i instytucji.
Wymieniono doświadczenia, zawarto nowe kontakty, także handlowe, a zaproszeni eksperci podzielili się swoimi rekomendacjami i najlepszymi rozwiązaniami w dziedzinie ekonomii, eksportu, inwestycji, marketingu i prawa.

- Tak jak się spodziewaliśmy, pojawiły się ekologiczne rozwiązania, oczywiście z innowacyjnym komponentami, produkowane w najnowszych technologiach na nowoczesnych maszynach, które można nazwać z pełną odpowiedzialnością ekologicznymi rozwiązaniami w branży okienno-drzwiowej. Laureaci programu EkoProdukt VIP to są naprawdę najlepsi z najlepszych w ekokulturze, w ekostolarce budowalnej 2023. Idziemy z duchem czasu, potrzebami rynku i oczekiwaniami konsumentów, którzy traktują zrównoważony rozwój jako poważne wyzwanie dla ludzkości i dla każdego z nas z osobna - komentuje organizator programu z ramienia Stolarka VIP, Grzegorz Cendrowski.

MasterWin Plus - to system okienny przewidziany dla budynków niskoenergetycznych. Został zaprojektowany zgodnie z obowiązującymi trendami w zakresie energooszczędności, maksymalnego dostępu naturalnego światła, a także najwyższych parametrów bezpieczeństwa.

System ma certyfikat budownictwa pasywnego Passive House.

Stolarka VIP 2023
Stolarka VIP 2023
Stolarka VIP 2023
Stolarka VIP 2023
Stolarka VIP 2023
Stolarka VIP 2023
Stolarka VIP 2023
Stolarka VIP 2023

Potrzebujesz więcej informacji, chcesz zapytać o wycenę, poradzić się w sprawie najlepszego rozwiązania dla swojego domu? Skontaktuj się z nami za pomocą formularza poniżej.

AWILUX Polska Sp. z o.o. Sp.k.

ul. Budowlanych 9, PL 64-100 Leszno

NIP: 6972187992, REGON: 300358560

Tel.: +48 65 525 42 90Fax:+48 65 525 42 91

Imię i nazwisko:
Firma:
Kod pocztowy:
Miejscowość:
Telefon:
Adres e-mail:
Zapytanie (treść wiadomości):

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych umieszczonych w niniejszym formularzu przez firmę: AWILUX Polska Sp. z o.o. Sp.k., ul. Budowlanych 9, PL 64-100 Leszno i jej autoryzowanych partnerów handlowych w celu kontaktu zwrotnego oraz przesłania informacji handlowych. Szczegóły w Polityce prywatności

Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X