Europen Union
Dla architektówDla partnerów
Aktualności

Aktualności

» Aktualności » AWILUX na targach w Toronto

AWILUX na targach w Toronto

Data publikacji: 2022-12-08

AWILUX na targach w Toronto

Najnowsze innowacyjne produkty i przyszłościowe technologie w branży budowlanej zostały zaprezentowane podczas The Buildings Show w Toronto. Na targach nie mogło więc zabraknąć przedstawicieli firmy AWILUX.

The Buildings Show to największe wydarzenie w Ameryce Północnej poświęcone produktom, usługom, programom edukacyjnym i profesjonalnemu networkingowi w branży budowlanej. Od 30 lat przyciągają rzesze profesjonalistów z kluczowych sektorów.

To okazja do zaprezentowania swoich produktów i firmy, a także do nawiązania kontaktów z klientami. Kanadyjscy eksperci branży budowlanej prowadzili liczne seminaria i panele dyskusyjne. Część rozmów prowadzona jest przy okrągłym stole, który zachęca do dyskusji i daje uczestnikom nowe spojrzenie na tworzenie inspirujących projektów.

Toronto
Toronto
Toronto
Toronto
Toronto
Toronto

Potrzebujesz więcej informacji, chcesz zapytać o wycenę, poradzić się w sprawie najlepszego rozwiązania dla swojego domu? Skontaktuj się z nami za pomocą formularza poniżej.

AWILUX Polska Sp. z o.o. Sp.k.

ul. Budowlanych 9, PL 64-100 Leszno

NIP: 6972187992, REGON: 300358560

Tel.: +48 65 525 42 90Fax:+48 65 525 42 91

Imię i nazwisko:
Firma:
Kod pocztowy:
Miejscowość:
Telefon:
Adres e-mail:
Zapytanie (treść wiadomości):

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych umieszczonych w niniejszym formularzu przez firmę: AWILUX Polska Sp. z o.o. Sp.k., ul. Budowlanych 9, PL 64-100 Leszno i jej autoryzowanych partnerów handlowych w celu kontaktu zwrotnego oraz przesłania informacji handlowych. Szczegóły w Polityce prywatności

Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X