Europen Union
Dla architektówDla partnerów
Aktualności

Aktualności

» Aktualności » Zapraszamy na targi

Zapraszamy na targi

Data publikacji: 2022-09-06

Zapraszamy na targi

Branża budowlana rozwija się bardzo szybko. Każdy rok czy sezon przynosi nowości ofertowe, innowacyjne technologie czy materiały. Zachęcamy więc do odwiedzenia Gliwickich Targów Budownictwa EXPOBUD!

To dwudniowe wydarzenie, które pokazuje nowoczesne oblicze budownictwa. Gliwickie Targi Budownictwa EXPOBUD są cykliczną imprezą, która na stałe weszła już do kalendarza najważniejszych imprez targowych Śląska.

Najważniejsze tematy poruszane w trakcie Gliwickich Targów Budownictwa EXPOBUD:

  • nowoczesne rozwiązania w zakresie domu inteligentnego i automatyki budynkowej;
  • nowoczesne okna klasy premium;
  • ogrzewanie na miarę XXI wieku i nowoczesne systemy grzewcze;
  • zielone ściany i dom w symbiozie z naturą;
  • zagadnienia dotyczące przyszłości branży budowlanej.

Nasi specjaliści odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania dotyczące nowoczesnych i energooszczędnych okien. 

Zapraszamy na nasze stoisko, razem z partnerem - firmą Finestre. 

Targi Home Design w Łodzi to wydarzenie, w którym uczestniczą producenci i dystrybutorzy dekoracji, mebli wypoczynkowych oraz kuchennych, branża łazienkowa, branża kamieniarska, branża oświetleniowa, stolarze, architekci wnętrz, przedstawiciele branży dekoracyjnej, sektor interior, oferujący podłogi i drzwi, stiuki, farby, tapety oraz inne materiały wykończeniowe.

Na targach obecne będą firmy z całej Polski, prezentujące oferty kilkuset marek. Jeśli planujecie Państwo budowę domu, aranżację nowej przestrzeni mieszkalnej, wymianę starego wyposażenia na nowe lub jesteście biznesowo związani jesteście z architekturą wnętrz – zapraszamy na targi!

Potrzebujesz więcej informacji, chcesz zapytać o wycenę, poradzić się w sprawie najlepszego rozwiązania dla swojego domu? Skontaktuj się z nami za pomocą formularza poniżej.

AWILUX Polska Sp. z o.o. Sp.k.

ul. Budowlanych 9, PL 64-100 Leszno

NIP: 6972187992, REGON: 300358560

Tel.: +48 65 525 42 90Fax:+48 65 525 42 91

Imię i nazwisko:
Firma:
Kod pocztowy:
Miejscowość:
Telefon:
Adres e-mail:
Zapytanie (treść wiadomości):

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych umieszczonych w niniejszym formularzu przez firmę: AWILUX Polska Sp. z o.o. Sp.k., ul. Budowlanych 9, PL 64-100 Leszno i jej autoryzowanych partnerów handlowych w celu kontaktu zwrotnego oraz przesłania informacji handlowych. Szczegóły w Polityce prywatności

Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X