Europen Union
Dla architektówDla partnerów
Galerie

Realizacje

;
» Realizacje

Coy-Davis, USA

Rezydencja Coy-Davis, w której zamontowano okna wysokiej jakości od AWILUX została domem pokazowym podczas targów Green Home Tour - targach nieruchomości w USA.

Z racji koronawirusa impreza odbyła się zdalnie, a domy można zwiedzać wirtualnie.

Rezydencja Coy-Davis w Durham ma powierzchnię 500 m2. Architekt przewidział strefę otwartą, jak i część prywatną dla każdego domownika. Trzy sypialnie na piętrze mają własne wykusze wychodzące na las. Dom jest zero-emisyjny, świetnie wyizolowany, ogrzewany pompą ciepła (geotermalny system HVAC), na dachu zamontowano panele fotowoltaiczne. Na szczególną uwagę zasługują ogromne przeszklenia, które wpuszczają do wnętrz dużo naturalnego światła. Okna w kolorze srebrnego aluminium podkreśliły charakter wnętrza.

Architekt: Arielle Schechter, PLLC, AIA
Modern Residential
Net Zero and Carbon Neutral

Wirtualne zwiedzanie:

https://my.matterport.com/show/?m=iF9QfdqxCXP

Coy-Davis, USA
Coy-Davis, USA
Coy-Davis, USA
Coy-Davis, USA

Potrzebujesz więcej informacji, chcesz zapytać o wycenę, poradzić się w sprawie najlepszego rozwiązania dla swojego domu? Skontaktuj się z nami za pomocą formularza poniżej.

AWILUX Polska Sp. z o.o. Sp.k.

ul. Budowlanych 9, PL 64-100 Leszno

NIP: 6972187992, REGON: 300358560

Tel.: +48 65 525 42 90Fax:+48 65 525 42 91

Imię i nazwisko:
Firma:
Kod pocztowy:
Miejscowość:
Telefon:
Adres e-mail:
Zapytanie (treść wiadomości):

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych umieszczonych w niniejszym formularzu przez firmę: AWILUX Polska Sp. z o.o. Sp.k., ul. Budowlanych 9, PL 64-100 Leszno i jej autoryzowanych partnerów handlowych w celu kontaktu zwrotnego oraz przesłania informacji handlowych. Szczegóły w Polityce prywatności

Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X