Europen Union
Dla architektówDla partnerów
Galerie

Realizacje

;
» Realizacje

Skarbowa, Leszno, Polska

Budynek mieszkalno-usługowy zlokalizowany w centrum Leszna. To nowoczesny projekt z oryginalną elewacją, który wyróżnia się na tle sąsiadujących kamienic.

Budynek posiada pięć kondygnacji oraz podziemny garaż. W obiekcie znajdują się zarówno mieszkania jedno-, jak i dwupoziomowe. Większość z nich posiada taras, balkon lub loggie. Niektóre z nich wychodzą na wewnętrzne patio. Stworzenie wspólnej przestrzeni dla mieszkańców to wyróżnik tej inwestycji.

Nagrodzony tytułem Lidera Rewitalizacji obiekt jest przykładem budownictwa atrialnego. Ciekawy projekt oraz wykorzystanie materiałów wysokiej jakości sprawiły, że nowa inwestycja od początku cieszyła się dużym zainteresowaniem wśród inwestorów.

W projekcie budynku zaprojektowano elewacje zewnętrzne wykonane w technologii Alucobondów i założeniem architektonicznym było idealne ustawienie przetłoczeń okładzin z linią pionową i poziomą okien. Do uzyskania takiego efektu wszystkie prace montażowe i ustawienie okien i rolet podtynkowych nadzorował zatrudniony przez inwestora geodeta posługujący się teodolitem.

Wszystkie okna to rozwiązania PVC w jednostronnym antracycie. Głębokość zabudowy to 70 mm. W oknach kuchennych zamontowano nawiewniki, usprawniające wentylację w pomieszczeniach.
Zamówienie obejmowało również rolety podtynkowe z napędem elektrycznym. To rozwiązanie zapewnia doskonałą izolację termiczną i akustyczną, ponieważ nie ingeruje w konstrukcję nadproża okna, a tym samym nie narusza bilansu energetycznego budynku.

Okna wyposażono w pakiety 3-szybowe o wyjątkowej przezierności na poziomie Lt=74%. Mieszkania i lokale zlokalizowane od strony ulicy zostały wyposażone w okna z szybami dźwiękoszczelnymi, aby zapewnić mieszkańcom jak najlepszy komfort mieszkania.
Wszystkie okna są balkonowe, z barierkami lub balkonami od strony zewnętrznej.

Skarbowa Leszno
Skarbowa Leszno
Skarbowa Leszno
Skarbowa Leszno
Skarbowa Leszno
Skarbowa Leszno
Skarbowa Leszno
Skarbowa Leszno
Skarbowa Leszno
Skarbowa Leszno

Potrzebujesz więcej informacji, chcesz zapytać o wycenę, poradzić się w sprawie najlepszego rozwiązania dla swojego domu? Skontaktuj się z nami za pomocą formularza poniżej.

AWILUX Polska Sp. z o.o. Sp.k.

ul. Budowlanych 9, PL 64-100 Leszno

NIP: 6972187992, REGON: 300358560

Tel.: +48 65 525 42 90Fax:+48 65 525 42 91

Imię i nazwisko:
Firma:
Kod pocztowy:
Miejscowość:
Telefon:
Adres e-mail:
Zapytanie (treść wiadomości):

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych umieszczonych w niniejszym formularzu przez firmę: AWILUX Polska Sp. z o.o. Sp.k., ul. Budowlanych 9, PL 64-100 Leszno i jej autoryzowanych partnerów handlowych w celu kontaktu zwrotnego oraz przesłania informacji handlowych. Szczegóły w Polityce prywatności

Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X