Schuco partner Awilux Europen Union
Dla architektówDla partnerów
Porady

Porady

» Porady » Uwielbiamy duże okna, w każdym stylu

Uwielbiamy duże okna, w każdym stylu

Data publikacji: 2020-10-22

Uwielbiamy duże okna, w każdym stylu

Firma Awilux jest producentem okien i drzwi najwyżej jakości. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów nasze produkty cechuje solidność wykonania oraz trwałość na długie lata. Dostarczamy rozwiązania idealnie wpisujące się w panujące obecne trendy w architekturze. U podstaw działalności naszej firmy leży nie tylko chęć oferowania produktów klasy premium, ale również prawdziwa pasja i uwielbienie do wspaniałych dużych przeszkleń, które nadają bryle budynku nowoczesnego designu, połączonego z komfortem i wygodą użytkowania.

Duże okno tarasowe

Duże, przeszklone drzwi prowadzące na taras lub balkon cieszą się ogromną popularnością wśród inwestorów. Dzięki nim do wnętrza dociera duża ilość naturalnego światła, które nie tylko rozjaśnia pomieszczenie, ale również powiększa je optycznie.

Ponieważ to detale stanowią o wyjątkowej jakości zadbaliśmy, aby drzwi tarasowe Awilux, były zarówno estetyczne jak i niezwykle wygodne w użytku. Wielkopowierzchniowe okna z systemem podnoszono-przesuwnym, dostępne w ofercie naszej firmy, to nowoczesne rozwiązanie, które pozwala na całkowite pozbycie się progu.

Okno tarasowe podczas otwierania delikatnie unosi się do góry dzięki czemu porusza się bardzo płynnie bez konieczności użycia siły. Podczas zamykania skrzydło opada, idealnie przylegając do uszczelek i zapewniając właściwą izolację. Duże okna tarasowe Awilux to nie tylko gwarancja najlepszego doświetlenia pomieszczenia, to także doskonałe udogodnienie dla rodzin z dziećmi oraz osób starszych.

Nowoczesne drzwi tarasowe Awilux stanowią idealny sposób połączenia wnętrza z pięknym ogrodem i tarasem.

Duże okno w salonie

Salon to miejsce, w którym spotyka się cała rodzina, wspólnie spędzając czas. To również miejsce gdzie przyjmujemy gości. Nic nie upiększy salonu bardziej, niż piękny widok za oknem. Zastosowanie dużych okien to wspaniały sposób urozmaicenia wnętrza salonu. Duże okna znakomicie wpisują się w każdy styl wystroju, stanowiąc ciekawy dodatek każdej aranżacji.

Duże okna w salonie to szczególny atut kiedy dom mieści się w otoczeniu dużej ilości zieleni.

Duże okna narożne

Okna narożne to kwint esencja nowoczesnej stylistyki. Stanowią one ogromne urozmaicenie prostych, minimalistycznych brył charakteryzujących nowoczesną architekturę. Rozwiązanie niezwykłe, idealnie nadające się do zastosowań zarówno w budownictwie mieszkaniowym jak i komercyjnym.

Nowoczesna technologia wykonania okien przesuwnych Awilux ASS 77 PD pozwala dosłownie otworzyć budynek, doskonale łącząc wnętrze z tym co na zewnątrz. Systemy przeszkleń i okien narożnych to również możliwość dostarczenia ogromnej ilości światła do pomieszczenia.

Na uwagę zasługują również duże okna szczytowe typu FIX (nieotwierane), które stosowane mogą być np. na wyższych częściach elewacji.

Izolacja i bezpieczeństwo

Duże okno klasy premium to nie tylko walory estetyczne, to także wysokie parametry techniczne.

Dostarczane przez firmę Awilux aluminiowe systemy przesuwne ASS 77 PD posiadają współczynnik przenikania ciepła na poziomie Uw=1,3 W/mK oraz parametry antywłamaniowe klasy RC2.

Duże okna w starym domu

Duże okna wyglądają świetnie nie tylko w budownictwie nowoczesnym. Budynki, które powstawały w okresie przed wojennym (i wcześniej), charakteryzowało bardzo solidne wykonanie, jednak z uwagi na ograniczenia technologiczne, w projektach budynków nie stosowano okien o większych rozmiarach. Obecnie, w ramach modernizacji starych budynków coraz częściej jednym z elementów prac jest dodanie do bryły budynku właśnie dużych przeszkleń.

W ten sposób budynek uzyskuje zupełnie nowy charakter, stanowiąc idealne połączenie solidnego, przestrzennego budownictwa sprzed lat, z niezwykle efektownym i funkcjonalnym rozwiązaniem w postaci ogromnego przeszklenia.

Nowoczesny dom typu stodoła

Szukasz więcej informacji? Skontaktuj się z nami

AWILUX Polska Sp. z o.o. Sp.k.

ul. Budowlanych 9, PL 64-100 Leszno

NIP: 6972187992, REGON: 300358560

Tel.: +48 65 525 42 90Fax:+48 65 525 42 91

Imię i nazwisko:
Firma:
Kod pocztowy:
Miejscowość:
Telefon:
Adres e-mail:
Zapytanie (treść wiadomości):

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych umieszczonych w niniejszym formularzu przez firmę: AWILUX Polska Sp. z o.o. Sp.k., ul. Budowlanych 9, PL 64-100 Leszno i jej autoryzowanych partnerów handlowych w celu kontaktu zwrotnego oraz przesłania informacji handlowych. Szczegóły w Polityce prywatności

Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X