Schuco partner Awilux Europen Union
Dla architektówDla partnerów
Porady

Porady

» Porady » Dlaczego warto zobaczyć nasz SHOWROOM

Dlaczego warto zobaczyć nasz SHOWROOM

Data publikacji: 2020-10-19

Dlaczego warto zobaczyć nasz SHOWROOM

Wizytówką naszej firmy jest nowoczesny showroom w Lesznie, w którym można zobaczyć, dotknąć i ocenić okna na żywo zaprezentowane rozwiązania. To doskonała okazja, aby poznać bliżej produkty, dzięki którym klienci na całym świecie cieszą się optymalną atmosferą i szczelnością w swoim domu.

Okna i drzwi to inwestycja na długie lata, dlatego każdy ich zakup powinien być przemyślany i poprzedzony odpowiednimi przygotowaniami. Wychodzimy z założenia, iż bardzo ważne jest dokładne obejrzenie produktu wcześniej i sprawdzenie, jak wygląda i pracuje w rzeczywistości. Czy faktycznie jest odpowiedzią na potrzeby konkretnej rodziny i będzie ułatwiał życie? W trakcie poszukiwań optymalnych rozwiązań rodzi się wiele pytań i problemów, które wymagają fachowego doradztwa. Wychodząc temu naprzeciw, otworzyliśmy showroom w Lesznie, w którym można przetestować produkty, a także skonsultować swój indywidualny projekt.

Salon okien i drzwi w Lesznie

Salon okien i drzwi Awilux przy ulicy Budowlanych 9 to miejsce, w którym prezentujemy najnowocześniejsze rozwiązania stolarki okiennej. Nasze okna, systemy przesuwne i drzwi oparliśmy na niezawodnej technologii firmy SCHÜCO International. Na rynku działamy od 2006 roku, a nowo powstały showroom jest zwieńczeniem konsekwentnie prowadzonej strategii, której celem jest promocja najnowszego wzornictwa i technologii.

Zależy nam aby nasi klienci, na własne oczy przekonali się o najwyższych standardach technicznych i dokładności wykonania drzwi i okien. Leszczyński showroom umożliwia dokładne poznanie produktu jeszcze przed jego zakupem, co na pewno ułatwi podjęcie w pełni świadomej decyzji.

Pytaj i uzyskaj fachowe odpowiedzi

Showroom jest tak zaaranżowany, aby bez ograniczeń móc zapoznać się z ofertą oraz zasięgnąć profesjonalnej porady przed zakupem. Na miejscu dostępni są doświadczeni doradcy klienta, którzy chętnie przedstawią produkt i podpowiedzą, jakie nowoczesne rozwiązania wybrać w zależności od potrzeb, by móc cieszyć się maksymalnym bezpieczeństwem i komfortem. To wyśmienita okazja, by skonsultować projekty dotyczące okien i drzwi, a także zapytać o możliwości dodatkowego doposażenia jak niskie progi, designerskie klamki, zabezpieczenia antywłamaniowe czy dodatkowe izolacje termiczne i akustyczne oraz pakiet rozwiązań dla domów inteligentnych Tahoma.

Nasi doradcy rzetelnie odpowiedzą na każde zadane pytanie. Zachęcamy szczególnie do dzielenia się swoimi pomysłami – to prawdopodobnie jedyna taka okazja, by uzyskać fachową pomoc.

Oglądaj, dotykaj, oceniaj

Katalogi producentów nie zawsze odzwierciedlają pełną ofertę i przed zakupem warto zobaczyć, jak okno lub drzwi prezentują się w rzeczywistości. W salonie można obejrzeć na żywo wszystkie najnowsze rozwiązania oferowane w wachlarzu produktowym, zapoznając się z ich funkcjonalnością designem, kolorystyką i ergonomią.

Zapraszamy do salonu

W salonie Awilux w Lesznie znajdziesz wysokiej jakości okna, które sprawią, że dom stanie się bezpieczny, a przy tym nowoczesny i energooszczędny. Oferujemy tylko wysokiej jakości okna o doskonałych parametrach, dzięki czemu inwestycja będzie opłacalna, a aranżacja zyska unikalny i ciekawy charakter.

Wirtualna wizyta

Dla tych, których od Leszna dzieli duża odległość stworzyliśmy spacer wirtualny, pokazujący najciekawsze rozwiązania dostępne w salonie. Link do spaceru dostępny jest tutaj.

Szukasz więcej informacji? Skontaktuj się z nami

AWILUX Polska Sp. z o.o. Sp.k.

ul. Budowlanych 9, PL 64-100 Leszno

NIP: 6972187992, REGON: 300358560

Tel.: +48 65 525 42 90Fax:+48 65 525 42 91

Imię i nazwisko:
Firma:
Kod pocztowy:
Miejscowość:
Telefon:
Adres e-mail:
Zapytanie (treść wiadomości):

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych umieszczonych w niniejszym formularzu przez firmę: AWILUX Polska Sp. z o.o. Sp.k., ul. Budowlanych 9, PL 64-100 Leszno i jej autoryzowanych partnerów handlowych w celu kontaktu zwrotnego oraz przesłania informacji handlowych. Szczegóły w Polityce prywatności

Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X