Schuco partner Awilux Europen Union
For partners

Cooperation

» About us » Cooperation

Awilux jest międzynarodową firmą, która swoją produkcję ulokowała w Polsce. Jej korzenie sięgają do Niemiec i czerpią z wieloletniej tradycji i doświadczenia swoich założycieli. Młody, zaangażowany i otwarty zespół AWILUX stanowi niepowtarzalną i swoistą przewagę konkurencyjną na rynku branży okiennej.

W działaniu stosujemy stabilny model biznesowy oparty na relacjach partnerskich, którego istotnym elementem jest wzajemny szacunek i traktowanie partnerów handlowych jako elementu organizacji firmy. Dlatego wsłuchujemy się w potrzeby swoich partnerów, a ich głos i opinie są istotnym elementem działania firmy. Organizujemy też szkolenia, udostępniamy elementy wystawowe, standaryzujemy wyposażenie salonów, wspólnie realizujemy kampanie reklamowe.
Do dyspozycji naszych partnerów handlowych jest działający w Awilux zespół doświadczonych technologów. Nasi technicy służą pomocą z zakresu możliwości doboru optymalnych rozwiązań w oparciu o normy i zalecenia systemodawców. Daje to możliwość realizacji nawet bardzo skomplikowanych i wymagających projektów, przy zachowaniu norm dotyczących statyki i przepisów budowlanych.

Każdy z naszych partnerów ma przypisanego stałego opiekuna w AWILUX jest on „ambasadorem” naszego partnera w organizacji i dba o płynne realizowanie spraw partnera.

Firma Awilux wykorzystuje wzorce niemieckiej organizacji pracy, polegającej na planowaniu produkcji i określaniu terminu dostawy (tydzień kalendarzowy) już na etapie przyjmowania zamówienia. Pozwala to uniknąć sytuacji spiętrzenia zamówień na produkcji i tym samym możliwych opóźnień. Pracując w tym systemie zawsze podajemy realny termin, nawet jeżeli jest dłuższy niż zapewnia konkurencja i tym samym budujemy zaufanie – wiemy o czym mówimy, dotrzymujemy terminów! Tym samym spełniamy kryteria wymagających klientów zagranicznych. Te same zasady stosujemy także na rynku krajowym.

Działając w ten sposób daje to naszym partnerom możliwość dokładnego planowania prac i maksymalnego wykorzystania ekip montażowych. Nasze okna mogą być dostarczane wózkiem widłowym bezpośrednio na budowę. Takie rozwiązanie ciągle nie jest jeszcze powszechnym standardem w Polsce. Obecnie dysponujemy już 15 autami wyposażonymi w wózki widłowe (7 własnych).

Firma Awilux zawsze na pierwszym miejscu stawia bezpieczeństwo i właściwe funkcjonowanie oferowanych produktów. Realizujemy tematy, których często nie podejmują się inne firmy, ale nie realizujemy tematów, które są niezgodne z wytycznymi systemodawcy, które realizują inne firmy.

Are you looking for more information? Please, contact us

AWILUX Polska Sp. z o.o. Sp.k.

ul. Budowlanych 9, PL 64-100 Leszno

NIP: 6972187992, REGON: 300358560

Tel.: +48 65 525 42 90Fax:+48 65 525 42 91

info@awilux.pl

Full name:
Company:
Zip code:
City:
Phone:
E-mail address:
Message:

In accordance with the principles laid down in the Act on Electronic Services of 18.07.2002 (Journal of Laws of 2016 item 1030, consolidated text, as amended) I consent to processing of my personal data provided in this form by the company: AWILUX Polska Sp. z o.o. Sp.k., ul. Budowlanych 9, PL 64-100 Leszno and its authorized partners for the purpose of return contact and sending commercial information. Details in the Privacy Policy

This website uses cookies. By using this website you agree to the use of cookies, according to the current browser settings. X