Facebook

YouTube/Awilux

Promocja Zimowa 2017

Od 2 listopada zaczyna się nasza Promocja Zimowa 2017 na okna, drzwi, systemy przesuwne i rolety. Wszystkie szczegóły akcji dostępne są w naszym leszczyńskim biurze oraz u  Partnerów Handlowych, do których kontakt znajdą Państwo tutaj: https://www.awilux.pl/pl/kontakt

Zapraszamy :-)

 

ARCH-Event w Poznaniu już za nami

Wczorajszy wieczór, 19 października, spędziliśmy w urokliwych i wysmakowanych wnętrzach Concordia Design w Poznaniu. Awilux Polska był jednym z partnerów wieczoru architektonicznego, który skupił niemalże 15O-ciu poznańskim architektów, poszukującycj nowych rozwiązań. Jednym z ważniejszych punktów eventu był z pewnością wykład Roberta Koniecznego, architekta cenionego w świecie za swoje nowatorskie i bardzo nowoczesne projekty.

 

 • ARCH-Event w Poznaniu już za nami

ARCH_EVENT-wieczór architektoniczny w Poznaniu

19 października Awilux Polska uczestniczy w poznańskiej edycji ARCH_EVENT. To cykl spotkań producentów branży budowlanej, meblarskiej oraz dekoracyjnej z architektami. W centrum Concordia Design spotkamy się między innymi z jednym z najbardziej rozpoznawalnych polskich architektów, Robertem Koniecznym, twórcą m. in. legendarnego już domu "Arka".

 

Jesienne targi budowlane w Bielsku Białej

W dniach 22-24 września nasz długoletni Partner Handlowy,  firma Art Okna, uczestniczy w Targach Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz  w Bielsku Białej. Jak co roku jest to okazja spotkania ekspertów i ekspertek stolarki okienno-drzwiowej i możliwość porozmawiania o wyborze najlepszych rozwiązań do domu. Na stoisku będzie możliwość zapoznania się z ofertą Awilux w zakresie rozwiązań dla domów inteligentnych. Serdecznie Państwa zapraszamy w imieniu firmy Art Okna.

 

Firma Stolar w Galerii Glogowia

Już w kolejny weekend, 1-2 lipca 2017 , nasz długoletni Partner Handlowy z Głogowa-firma Stolar-zaprezentuje ofertę Awilux Polska podczas ekspozycji w Galerii Glogovia. Stoisko zlokalizowane w kuluarach galerii handlowej można odwiedzić w godzinach 9.00-21.00. Zapraszamy serdecznie w imieniu firmy Stolar- przez dwa dni będzie można nie tylko obejrzeć nasze rozwiązania, ale również skonsultować swoje plany związane z wyborem okien i drzwi do domu oraz zasięgnąć fachowej porady.

 

Wyróżnienie w rankingu TOP TEN dla Awilux Polska

W dniu 31 maja 2017 na uroczystej gali w Warszawie wieńczącej konkurs Euro Top Ten, wręczono wyróżnienia dla producentów okien, drzwi i systemów przesuwnych. Jedno z nich przypadło firmie Awilux Polska sp. z o.o. sp.k za okno na systemie  Schüco AWS 90 SI, które zostało docenione w klasie okien aluminiowych. Podstawą oceny była efektywność energetyczna stolarki, wykonana w oparciu o bilans energetyczny. Dodatkowej ocenie podlegały również inne parametry opisujące najważniejsze cechy wyrobu: wartość współczynnika przenikania ciepła okna Uw [W/m2K], współczynnik przepuszczalności energii słonecznej, współczynnik przepuszczalności światła Lt, wskaźnik oddawania barw szyby – Ra, klasa odporności na obciążenie wiatrem, wodoszczelność, izolacyjność akustyczna okna RW(C;Ctr).
Nagrodę w imieniu firmy odebrał Grzegorz Paradowski- Regionalny Manager Rynku w Awilux Polska. Organizatorami konkursy były Stowarzyszenia na rzecz Zrównoważonego Rozwoju, Dolnośląska Agencja Energii i  Środowiska oraz Fundacja na Rzecz Efektywnego Wykorzystania Energii. 

Kto już wie? Akcje promocyjne na lato 2017!

Lato będzie z pewnością gorące, przynajmniej w Awilux Polska. 1 czerwca startują dwie akcje promocyjne: 5+1=€ oraz Lato z LivIngiem.

 

5+1=€- tylko do 31 sierpnia 2017 okno sześciokomorowe Schüco SI 82 w cenie okna pięciokomorowego Schüco CT 70!!!

Lato z Livingiem- do 31 sierpnia 2017, okno Schüco LivIng z dopłatą jedynie +6%, zamiast +15%.

 

Wszelkich szczegółów udziela nasze leszczyńskie biuro lub Salony Firmowe i Partnerskie, których dane znajdują się w zakładce KONTAKT.

 

 

 

Wiosna z Aliplastem to 10% rabatu!

Wiosna z Alplastem trwa! W naszych Salonach Firmowych i Partnerskich otrzymają Państwo 10% rabatu na zakup okien, systemów przesuwnych i drzwi aluminiowych na systemach Aliplast. Zachęcamy do kontaktu, zadawania pytań i konsultacji u naszych Partnerów w wielu miejscach w Polsce: http://www.awilux.pl/pl/kontakt

 

 

 

Twój inteligentny dom od 1299 zł!!!

Marzenie o domu inteligentnym, który "sam wie, co ma robić" stało się dostępne jak nigdy wcześniej. Do 31 maja 2017 uczestniczymy w akcji "Twój inteligentny dom z SOMFY", w której zestaw do domu inteligentnego można kupić od 1299 zł. Zachęcamy wszystkich inwestorów do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta lub Partnerami Handowymi, których dane kontaktowe znajdują się pod linkiem: http://www.awilux.pl/pl/kontakt

 

 

 

Targowy weekend w Katowicach

Firma Finestre- Partner Handlowy Awilux zaprezentuje naszą ofertę i nowe rozwiązania na targach w Katowicach w dniach 8-9 kwietnia. Zapraszamy serdecznie!

 

Targi w Bielsku Białej 7-9 kwietnia

To już ostatni weekend targowy w edycji wiosennej. Zapraszamy do Bielska Białej, gdzie ofertę Awilux będzie prezentował nasz Partner Handlowy- firma Art Okna.

 

Targi Interbud w Łodzi 10-12 marca

Już w najbliższy weekend zapraszamy na targi Interbud w Łodzi, na których nasz Partner Handlowy-firma OKNA-MRÓZ zaprezentuje ofertę produktową i rozwiązania Awilux Polska.

 

Targi Interbud w Łodzi 10-12 marca

BUDMA 2017 trwa!

Jesteśmy na BUDMIE 2017. Do piątku, 1o lutego, prezentujemy nasze najciekawsze rozwiązania oraz nowości w wachlarzu produktowym. Zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszego stoiska nr 71 w hali nr 5 :-).

 

BUDMA 2017 trwa!

Jesteśmy na BUDMIE 2017!

W dniach 7-10 lutego zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska nr 71 w hali nr 5 na poznańskiej BUDMIE. Na stoisku będziie można porozmawiać z naszymi ekspertami i zadać wszystkie pytania dotyczące rozwiązań stolarki okienno-drzwiowej opartej na systemach Schueco. Do zobaczenia!

 

Jesteśmy na BUDMIE 2017!

PROMOCJA drzwi aluminiowych AWI Door 90

Od 23 stycznia 2017 roku  w naszych Salonach Firmowych oraz Partnerskich trwa promocja drzwi aluminiowych AWI Door 90 w wyjątkowej cenie. Drzwi z wypełnieniem nakładkowym, jedno- i dwustronnym są dostępne w kilku modnych kolorach. Zachęcamy wszystkich, którzy marzą o solidnych i eleganckich drzwiach podkreślających styl budynku i domowników. Dane kontaktowe Salonów Firmowych i Partnerskich znajdą Państwo w zakładce KONTAKT.

 

PROMOCJA drzwi aluminiowych AWI Door 90

WYNIKI - ZAPYTANIE OFERTOWE NR 1/2016

Informacja o wyborze wykonawcy projektu: „Zakup proinnowacyjnych usług przez Awilux Polska Sp. z o.o. Sp. k. w celu udoskonalenia technologii produkcji umożliwiającej optymalizację wykorzystywania surowców i zasobów oraz podniesienie jakości obsługi klienta” w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój na lata 2014-2020

Zapytanie ofertowe nr 1/2016 - wyniki

 

ZAPYTANIE OFERTOWE-PROJEKT UE

ZAPYTANIE OFERTOWE NR 1/2016

 

W związku z planowaną realizacją projektu pn. „Zakup proinnowacyjnych usług przez Awilux Polska Sp. z o.o. Sp. k. w celu udoskonalenia technologii produkcji umożliwiającej optymalizację wykorzystywania surowców i zasobów oraz podniesienie jakości obsługi klienta” w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój na lata 2014-2020, Poddziałanie 2.3.2 „Bony na innowacje dla MŚP”, działając zgodnie z zasadą uczciwej konkurencji i równego traktowania wykonawców – firma AWILUX POLSKA Sp. z o.o. Sp. k. ogłasza postępowanie w trybie zapytania ofertowego zgodnie z zasadą konkurencyjności na zakup następującego elementu projektu:


1. Przedmiot zamówienia i opis


Zamawiający, firma Awilux Polska oferująca najnowocześniejsze rozwiązania okienno-drzwiowe do domów i budynków użyteczności publicznej planuje zakupić usługi będące wynikiem prac badawczo-rozwojowych w celu udoskonalenia technologii produkcji umożliwiającej optymalizację wykorzystywania surowców i zasobów oraz podniesienie jakości obsługi klienta.


Zapytanie ofertowe  nr 1/2016 plus formularz ofertowy do pobrania: Zapytanie ofertowe nr 1_2016- Awilux Polska

 

TYTUŁ LIDERA PRZEMIAN 2016 DLA AWILUX POLSKA!

Gazeta "ABC" od kilkunastu lat przygotowuje Listę 100 Największych Przedsiębiorstw Regionu Leszczyńskiego. W tym roku bankiet towarzyszący przyznaniu nagród odbył się 26 października w Pałacu w Trzeboszu. Na gali zjawiło się 100 właścicieli, prezesów i dyrektorów największych firm regionu. Podczas uroczystości Prezydent miasta Leszna oraz starostwo powiatów: leszczyńskiego, rawickiego, kościańskiego oraz gostyńskiego przyznało najbardziej oczekiwane wyróżnienia w regionie.Przy okazji ogłoszenia rankingu 100 Najlepszych Przedsiębiorstw Regionu Leszczyńskiego regionalna Izba Przemysłowo-Handlowa w Lesznie wyłania jedno przedsiębiorstwo, które wyróżnia tytułem LIDERA PRZEMIAN. Jest to nagroda, która stanowi wyraz uznania dla firm pokonujących trudności i nie bojących się zmian. W tym roku tytuł LIDERA PRZEMIAN przyznany został firmie Awilux PolskaPamiątkowy dyplom z rąk prezes Izby Tomasza Łasowskiego odebrał wiceprezes Karol Szkudlarczyk.

 

TYTUŁ LIDERA PRZEMIAN 2016 DLA AWILUX POLSKA!

POSZUKUJEMY PRACOWNIKÓW!

W związku z naszym rozwojem i planami dalszej ekspansji na rynku, poszukujemy osób na dwa stanowiska: Pracownika_Pracownicy Biura Obsługi Klienta oraz Pracownika_Pracownicy Działu Technologii. Czekamy na Wasze aplikacje, a szczegóły naszej oferty znajdują sie tu: Pracownik_Pracownica Działu Technologii i tu: Pracownik_Pracownica Biura Obsługi Klienta   Do zobaczenia na rozmowach wstępnych!

 

KRWIODAWCY, NIE KRWIOPIJCY!

Miło nam poinformować, że Zarząd Awilux Polska sp. z o.o. Sp. k dołączył do akcji "PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ WE KRWI", która swój finał będzie miała 19 września 2016 r. na leszczyńskim rynku. W specjalnym krwiobusie przedsiębiorcy, właściciele, prezesi i dyrektorzy firm z naszego regionu będą dzielić się tym, co najcenniejsze. Wspieramy całym sercem i duchem :-). Bezpośrednim koordynatorem akcji jest Regionalna Izba Przemysłowo-Handlowa.

 

KRWIODAWCY, NIE KRWIOPIJCY!

OKNO AWI KIDS SAFE+ nagrodzone w konkursie VIP STOLARKI 2016

W dniu 23 czerwca na uroczystej gali w Warszawie zostaliśmy nagrodzeni w konkursie VIP STOLARKI 2016. To już trzecia edycja tego wydarzenia, w której braliśmy udział. Tym razem zgłoszonym produktem było okno AWI KIDS SAFE+. Stawiając na bezpieczeństwo milusińskich produkowane przez nas okno na systemie Schueco SI 82 z okuciem AWI KIDS (uchył przed otwarciem), wzbogacone zostało o szkło laminowane.

 

OKNO AWI KIDS SAFE+ nagrodzone w konkursie VIP STOLARKI 2016

10% rabatu na 10 lecie Awilux Polska!

Od 1 lipca do 30 września 2016 trwa nasza Promocja Jubileuszowa z okazji 10 lecia istnienia Awilux Polska na rynku krajowym. Wszystkie salony sprzedaży naniesione na mapkę w dziale KONTAKT są objęte promocją i udzielą Państwu wszelkich niezbędnych informacji oraz doradzą w zakupie.

 

10% rabatu na 10 lecie Awilux Polska!

Otwarcie nowej siedziby Awilux Polska!

To był bardzo długi i uroczysty dzień!. Wraz z władzami Leszna, przedstawicielami urzędów i instytucji, Klientami, wykonawcami inwestycji, Dostawcami i Pracownikami, w dnia 17 czerwca otworzyliśmy oficjalnie nową siedzibę w Lesznie. Dziękujemy za obecność wszystkim, którzy zechcieli nam towarzyszyć w tej ważnej dla firmy chwili :-).

 

Otwarcie nowej siedziby Awilux Polska!

Otwarcie nowej siedziby Awilux Polska!

AWILUX-EDUKACJA I PRACA

W ramach nowo wdrożonego programu "Awilux-edukacja i praca" będziemy przybliżać uczniom Zespołu Szkół Rolniczo-Budowalnych w Lesznie arkana branży budowlanej, charakter pracy w nowoczesnej firmie produkującej stolarkę okienno-drzwiową i, na co mamy nadzieję, ułatwiać im decyzję gdzie chcą zacząć swoją drogę zawodową po skończeniu szkoły. Jest to ważne, ponieważ żądna szkoła budowlana nie przekzuje wiedzy z tak wyspecjalizowanego obszaru. W chwili obecnej trwaja rozmowy między Prezesem-Panem Markiem Sprengelem, a Dyrekcją szkoły dotyczące najlepszego sposobu podzielenia sie wiedzą z uczniami. Pierwsze spotkanie odbyło się w środę 27 kwietnia. Dziękujemy za zaproszenie i zaufanie :-).

 

AWILUX-EDUKACJA I PRACA

AWILUX-EDUKACJA I PRACA

Budowa nowej siedziby Awilux Polska

Już w maju przenosimy się do naszej nowej siedziby przy ul. Budowlanych 9 w Lesznie :-). Czeka nas wyzwanie- przeprowadzka, ale z radością zaczniemy pracę w nowym miejscu, które było nam bardzo potrzebne :-).

 

 

Budowa nowej siedziby Awilux Polska

Budowa nowej siedziby Awilux Polska

Wiosenny sezon targowy 2016 za nami!

To był jeden z bardziej intensywnych sezonów targowych, bo w ciągu dwóch miesięcy nasi Partnerzy Handlowi uczestniczyli w dziewięciu imprezach wystawienniczych w swoich miastach. Jak co roku jest to znakomita okazja do bezpośrednich rozmów i spotkań, które stanowią najprzyjemniejszą część targów. W imieniu naszych Partnerów dziękujemy za odwiedzenie ich stoisk, zapoznanie się z ofertą Awilux Polska i inspirujące spotkania. Do zobaczenia jesienią :-).

 

Wiosenny sezon targowy 2016 za nami!

WIOSNA NASZA!

Wszystkie prace nabierają tempa. Zgodnie z planem weszliśmy w ostatni etap prac budowlanych i wykończeniowych w nowej siedzibie, do której przeniesiemy się już wiosną! O zakończeniu inwestycji i pracy w nowym miejscu na pewno poinformujemy wkrótce :-).

 

WIOSNA NASZA!

WIOSNA NASZA!

WIOSNA NASZA!

WIOSNA NASZA!

WIOSENNY SEZON TARGOWY 2016

Wiosna to jak zwykle czas licznych targów budowlanych, w których co roku uczestniczą Partnerzy Handlowi Awilux Polska, prezentując ofertę swoich salonów. OKNA HAJZLER-Salon Firmowy Awilux w Zielonej Górze oraz LIDER -Partner Handlowy Awilux w Gliwicach, spotkają sie z Państwem w ostatni weekend miesiąca tj: 26-28 lutego na imprezach targowych w swoich miastach. Zapraszamy do odwiedzenia ich stoisk!

 

Awilux Polska włączony do programu Premium Partner Schüco

Z radością informujemy, że zostaliśmy włączeni do programu Premium Partner Schüco. Uczestnicy projektu to starannie wybrani producenci stolarki okienno-drzwiowej, pracujący na systemach Schüco i oferujący najwyższą jakość tworzonych okien, systemów przesuwnych i drzwi. Znaleźliśmy się w gronie firm, nadzorujących produkt nie tylko na etapie jego powstawania, ale również dostawy i profesjonalnego montażu.

 

Awilux Polska włączony do programu Premium Partner Schüco

BUDMA 2016 trwa!

Zapraszamy na stoisko firmy CENTRUM- naszego Partnera Handlowego na poznańskiej BUDMIE :-). Targi to idealna okazja do rozmowy o najnowszych rozwiązaniach w technologii aluminiowej i PVC. Dla inwestorów to obowiązkowy adres na mapie Poznania do 5 lutego. Przyjemności i owocnych rozmów :-).

 

BUDMA 2016 trwa!

Nasz Partner-firma Centrum na BUDMIE 2016

W dniach 2-5 lutego 2016 nasz Partner Handlowy-firma Centrum jest obecny na BUDMIE w Poznaniu. Zapraszamy Państwa w imieniu Partnera i swoim do odwiedzenia stoiska:-).

 

Nasz Partner-firma Centrum na BUDMIE 2016

Coraz bliżej zakończenia budowy nowej siedziby Awilux Polska

Prace na budowie nowej siedziby Awilux trwają, a szklenie fasady zainteresowało nawet niespieszących się przechodniów, którzy nie tak znów często oglądają takie prace budowlane. Hala na parterze to przyszły showroom, a pomieszczenia na piętrze to nasze przestrzenie biurowe. Już niedługo! Termin przeprowadzki nie zagrożony, a architekci wnętrz pracują na pełnych obrotach w zaciszu swoich pracowni :-).

 

Coraz bliżej zakończenia budowy nowej siedziby Awilux Polska

Coraz bliżej zakończenia budowy nowej siedziby Awilux Polska

Coraz bliżej zakończenia budowy nowej siedziby Awilux Polska

Awilux i Art Okna razem w Bielsku Białej

Bardzo przyjemnie było nam się spotkać ze wszystkimi odwiedzającymi oraz obecnymi i przyszłymi klientami w CH Gemini w Bielsku Białej. Wraz z naszym wieloletnim Partnerem Sprzedaży- firmą Art Okna spędziliśmy weekend 13-15 listopada na rozmowach o nowoczesnych oknach i rozwiązaniach stosowanych w naszych produktach.

 

Awilux i Art Okna razem w Bielsku Białej

Awilux i Art Okna razem w Bielsku Białej

Postępy na budowie Awilux w Lesznie

Aura sprzyja kontynuowaniu prac budowalnych na terenie naszej nowej inwestycji. Budynek zyskuje koloryt i charakter, a wewnątrz trwa szklenie okien na hali produkcyjnej przy wykorzystaniu specjalnego żurawia, przypominającego LEGO Transformers :-). Pomysł na sprawne szklenie na wyższej kondygnacji.

 

Postępy na budowie Awilux w Lesznie

Postępy na budowie Awilux w Lesznie

Postępy na budowie Awilux w Lesznie

Postępy na budowie Awilux w Lesznie

Promocja Zimowa 2015

W zdniem 2 listopada 2015 roku uruchamiamy Promocję Zimową 2015 na okna, systemy przesuwne oraz rolety w technologii PVC i aluminium. Zachęcamy Państwa do kontaktu z naszymi Partnerami Handlowymi, których bazę adresowaą znajdą Państwo na naszej stronie www.awilux.com w dziale KONTAKT na mapce Google, klikając w poszczególne pinezki lokalizacyjne.

 

Promocja Zimowa 2015

Jesienny sezon targowy 2015 w pełni

Targowa karuzela rozkręciła się na dobre. Jesień zaczęliśmy targami w Łodzi, na których prezentowaliśmy okna i systemy przesuwne wraz z naszym łódzkim Partnerem Handlowym- firmą OKNA MRÓZ. Kolejną odsłoną targową była Bielsko Biała i 48 MIĘDZYNARODOWE TARGI BUDOWNICTWA, podczas których Partner Art Okna spotkał się z klientami własnie z tego regionu. Ostatnią jesiennymi targami są te w Opolu, które odbywają się w dniach 23-25 października. Osoby budujące dom lub zainteresowane wymianą swoich starych okien na nowe zapraszamy na stoisko naszej partnerskiej firmy: SALON OKIEN HALINA CZECH.

 

Jesienny sezon targowy 2015 w pełni

Jesienny sezon targowy 2015 w pełni

AWILUX laureatem Ekskluzywnej Stolarki VIP 2016

23 czerwca 2015 roku Awilux został laureatem konkursu EKSKLUZYWNEJ STOLARKI VIP 2015. Drugi raz z rzędu doceniono zgłoszony przez nas produkt, a tym razem było to okno SI 82 ALU Inside z ukrytym okuciem Schüco Variotec Inside. Kapituła konkursowa zwróciła uwage nie tylko na parametry termoizolacyjne ale również na nowoczesny i harmonijny design nagrodzonego okna.

 

AWILUX laureatem Ekskluzywnej Stolarki VIP 2016

Awilux- wizualizacja nowej siedziby w Lesznie

W kwietniu ruszyły prace ziemne na terenie działki w leszczyńskiej strefie inwestycyjnej I.D.E.A, na której powstaje nasza nowa siedziba. Na terenie o powierzchni 3 hektarów budujemy nowoczesną halę produkcyjną o powierzchni blisko 6000 m 2 oraz biurowiec o powierzchni 2000 m2. Przeprowadzka zaplanowana jest na przyszły rok!

 

Awilux- wizualizacja nowej siedziby w Lesznie

Okno Awilux SI 82 ALU INSIDE wyróżnione!

Z wielką radością informujemy, że nasz partner handlowy firma ART OKNA z Bielska Białej została nagrodzona Srebrnym Filarem Budownictwa na 47. Międzynarodowych Targach Budownictwa TWÓJ DOM 2015 za nasz produkt: okno Schüco SI 82 Alu Inside oraz nagrodą Śląskiej Izby Budownictwa w kategorii STOLARKA OTWOROWA. Gratulujemy serdecznie!

 

Okno Awilux SI 82 ALU INSIDE wyróżnione!

Gazela Biznesu 2014 dla Awilux!

11 lutego 2015 roku na uroczystej gali w Poznaniu nasza firma została po raz trzeci wyróżniona statuetką Gazeli Biznesu 2014. Cieszy nas to, że będąc firmą w intensywnym procesie zmian i rozwoju, mamy silną pozycję i zostaliśmy dobrze ocenieni przez ekspertów rynku i gospodarki.

 

Gazela Biznesu 2014 dla Awilux!

Awilux Diamentem Forbes 2015

Awilux poraz kolejny został wyróżniony nagrodą DIAMENTY FORBES 2015. 9 kwietnia 2015 roku na uroczystej gali w poznańskim Hotelu Concordia dyplom w imieniu firmy odebrał Pan Marek Sprengel.

 

Awilux Diamentem Forbes 2015

Wiosenny sezon targowy 2015

Luty, marzec i kwiecień to miesiące targów budownictwa i wyposażenia wnętrz. Nasza firma wraz z partnerami handlowymi była obecna w kilku miastach Polski, spotykając się z klientami budującymi lub remontującymi domy. Zaczęliśmy w Zielonej Górze, gdzie w dniach 13-15 lutego odbywały się XXIII Targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz. Łódź i lutowe Targi Budownictwa INTERBUD, były kolejną okazją do przedstawienia naszej oferty. W marcu zawitaliśmy do Opola na targi DomEXPO, a w kolejnym tygodniu we wrocławskiej Hali Stulecia zorganizowaliśmy nasze stoisko podczas Targów Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz TARBUD. Kieleckie targi DOM oraz OGRÓD i TY w dniach 10-12 kwietnia i Targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz TWÓJ DOM 2015 w Bielsku Białej w dniach 24-26.04 to zakończenie wiosennej edycji spotkań z klientami. Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoiska we wszystkich miastach za ciekawe rozmowy i możliwość poznania Państwa osobiście. To duże wyzwanie ale i niezwykle przyjemna część naszej pracy.

 

Wiosenny sezon targowy 2015

Wiosenny sezon targowy 2015

Wiosenny sezon targowy 2015

Wiosenny sezon targowy 2015

TARGI DOM i OGRÓD W LESZNIE

W dniach 12-13. 04.2014 Awilux uczestniczył w targach Dom i Ogród organizowanych w Lesznie. Nasza firma otrzymała wyróżnienie za najbardziej urzekającą aranżację stoiska. Targi były okazją nie tylko do zaprezentowania produktów, ale przede wszystkim do spotkań z klientami.

 

TARGI DOM i OGRÓD W LESZNIE

WIOSENNE TARGI W BIELSKU-BIAŁEJ

W wiosenny weekend 12-13.04, synchronicznie z targami leszczyńskimi odbywały się targi TWÓJ DOM 2014 w Bielsku Białej. Okna Awilux były prezentowane przez naszego partnera handlowego, firmę Art-Okna.Okno HST SI82 Termoslide otrzymało NAGRODĘ GŁÓWNĄ ŚLĄSKIEJ IZBY BUDOWNICTWA w kategorii "Stolarka budowlana oraz ZŁOTY FILAR BUDOWNICTWA.

 

WIOSENNE TARGI W BIELSKU-BIAŁEJ

WIOSENNE TARGI W BIELSKU-BIAŁEJ

NOWA INWESTYCJA W AWILUX

W związku z planem intensywnego rozwoju i koniecznością rozbudowy linii produkcyjnych, Awilux, producent stolarki okiennej klasy premium z PVC i aluminium, zakupił w dniu 21 maja 2014, w drodze przetargu ogłoszonego przez leszczyński samorząd, działkę inwestycyjną o powierzchni 3 ha na terenie Leszna.

Inwestycja pozwoli znacznie rozwinąć nasze moce produkcyjne i sprostać zapotrzebowaniu rynku. Jest to z pewnością ważny, długo oczekiwany krok w rozwoju naszej firmy, pozwalający rozbudować ją w nowoczesny sposób. Uruchomienie działalności w nowej lokalizacji planujemy na rok 2016 – mówi Marek Sprengel, Prezes Zarządu Awilux sp. z o.o. Sp. k.

 

akt333Wywiad dyrektora portalu Stolarka VIP Grzegorza Cendrowskiego z prezesem Awilux Markiem Sprengelem.

1. Awilux to nowa nazwa w naszej branży, kto i co się za tym kryje, może kilka słów wyjaśnienia?

Awilux to nowa nazwa firmy, która od roku 2006 działała pod nazwą HeKaPlast. Zmiana nazwy nie jest spowodowana przejęciem firmy przez inny podmiot tylko nową koncepcją budowania nowej i silnej marki. Zarząd tworzą te same osoby, które zarządzały HeKaPlast, ci sami pracownicy pracują z naszymi klientami. Wraz z rozwojem zatrudniamy nowe osoby wchodzące w struktury firmy, które wspierają obrany przez nas kierunek.

2. W Polsce istnieje dobra moda na inwestycje w branży stolarki, a w czym Państwo upatrujecie swoją przyszłość skoro zakupiliście działkę pod poważną inwestycję?

Najistotniejszym powodem zakupu działki była chęć i konieczność dalszego rozwoju oraz zwiększenia produkcji . Warto podkreślić, że w chwili obecnej produkcja mieści się w tym samym miejscu, w którym zaczynaliśmy w roku 2006. To jasne, że obecna lokalizacja nie spełnia naszych potrzeb i oczekiwań. Trudno było planować dynamiczny rozwój w kolejnych latach, skoro problemem jest przestrzeń produkcyjna i biurowa. Jesteśmy niezwykle dumni z faktu, że mimo tych niedogodności ani na chwilę nie przestaliśmy się rozwijać w kierunku nowoczesnego przedsiębiorstwa, jakim jesteśmy w chwili obecnej. 

3. „Amazing Windows Luxury” to znaczy w wolnym tłumaczeniu „Niezwykłe, Luksusowe Okna”, a dlaczego takie są i co w nich jest takiego niezwykłego i luksusowego?  

To kwestia wielopłaszczyznowa: po pierwsze realizujemy nawet najbardziej zaawansowane życzenia klientów. To, co początkowo wydaje się mało prawdopodobne, realizujemy, podążając za tym, co klient chciałby mieć w swoim domu. W drugiej kolejności warto podkreślić, że to, za co klienci w innych firmach dodatkowo płacą, u nas kupują często w standardowym wyposażeniu okna. To oznaka dbałości właśnie o niezwykłość produktu. Po trzecie: niezwykły nacisk kładziemy na relacje z naszymi klientami. Nie są dla nas anonimowymi nabywcami, ale osobami, z którymi rozmawiamy spotykamy się i bardzo szanujemy. Nie ukrywam, że wielokrotnie w rozmowach z nimi poszukujemy inspiracji, która przekłada się na nowe pomysły produkcyjne. Taka idea jest wpisana w naszą działalność i jest tego świadomy cały zespół pracujący w Awilux. 

4. Czy nowa inwestycja to także zupełnie nowe innowacyjne okna i drzwi z segmentu premium? Jak duża będzie to inwestycja?

Nie wszystko chcemy zdradzać na tym etapie, ale warto powiedzieć, że każda zmiana stymulująca rozwój wymaga na przedsiębiorstwie zmianę, rozbudowę wachlarza produktowego, to naturalny kierunek. Na pewno chcemy stać się firmą podążającą w kierunku własnych innowacji. W tym celu tworzymy już dział B+R ( Dział Innowacji) , który skupi się na wdrożeniach rzeczy nowych, ciekawych, będących odpowiedzią na coraz bardziej zindywidualizowane poszukiwania klientów. Planujemy już intensyfikację współpracy z krajowymi oraz zagranicznymi uczelniami oraz placówkami badawczo-rozwojowymi. Świat zmienia się coraz szybciej. Z trudem wszyscy nadążamy za tymi zmianami. My chcielibyśmy z czasem chociaż w części nadawać ton tym zmianom i wspólnie z naszymi Klientami uczestniczyć w tworzeniu nowych rozwiązań i trendów realizując marzenia własne oraz przyszłych użytkowników.

5. Gdzie firma chce być za 3 lata, w czym się specjalizować, czym zaskoczyć, jak planuje promować się? 

Za 3 lata będziemy pracować w nowej lokalizacji. Będzie to nie tylko nowoczesna hala produkcyjna, ale i bardzo interesująco zaaranżowany showroom (salon), gdzie klienci bez ograniczeń będą mogli zapoznać się z naszą ofertą i zasięgnąć porady przed wyborem okien. Chcemy być firmą odpowiadającą na potrzeby świadomych klientów, którzy pragną domów nowoczesnych, bezpiecznych, inteligentnych i energooszczędnych. Takich, dla których oprócz kosztów zakupu okien, ważne jest to, że ich inwestycja będzie miała unikalny i ciekawy charakter.

 

NOWA INWESTYCJA W AWILUX

NAGRODA DLA AWILUX- EKSKLUZYWNA STOLARKA VIP 2014

W dniu 10.06.2014 podczas uroczystej gali w Warszawie odebraliśmy statuetkę Ekskluzywna Stolarka VIP 2014 za produkt HS THermoslide z szybą SunEnergy+,  a nagrodę przyznano nam w kategorii: Drzwi Patio, za energooszczędny i innowacyjny produkt.

 

NAGRODA DLA AWILUX- EKSKLUZYWNA STOLARKA VIP 2014

NAGRODA DLA AWILUX- EKSKLUZYWNA STOLARKA VIP 2014

Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Akceptuję